krvacanie z konecnika

Príspevok v téme: krvacanie z konecnika
Petruska

Prosim poradte. Rano sa najem, potom ma boli brucho na stolicu, su to krce, idem na stolicu, je ok, a na konci mam krv na toaletaku. Krv je cista cervena. Z vonku nevidim ziadnu ranu. Som pol roka po porode. Dalej cez den nemam nijaky problem. Urcite sa chystam aj k lekarovi. Dakujem za kazdu odpoved.

nemôžem povedať

krvácanie z konečníka,ako to opisuješ može mať 2 príčiny :nepíšeš že či ťa pritom aj mierne neštípe,a keďže si po pôrode a ak bol ťažší,u žien často v takomto prípade prichádza do úvahy vnútorný hemoroid,a tu postačia čipky a mastička,sú to voľne predajné v lekárňach,ale aj na predpis,avšak zaplatíš aj tak plnú sumu no a je potom vonkajší hemoroid,ale ten poriadne bolí,že si ani nejdeš sadnúť,to by mohol byť ten tvoj prípad,teda ten vnútorný a ešte to krvácanie nesmi byť viac ako 3-4 dni,ak je to viac,môže sa jednať aj o nádor.Avšak je dobré si to bez meškania overiť u lekára,vyšetrenie je celkom v pohode.Pretože aj ak je to vážne a zachytí sa to v rannom štádiu,vyliečenie je isté,neskôr je to problém.Podceňovanie určite nie je namieste tu sa jedná o zápal hrubého čreva pri zvierači,prekrvenie,praskanie žiliek,a častým zápalom o oslabovanie čreva,konečníka.Jednoznačne k lekárovi

janík

priateľ:
akupunktúra:vyklenutie konečníka(ale aj napr.maternice), je spôsobené chorou slezinou-je slabá-preliečiť a problém zmizne

Priateľka

Petruska: Ak mas problemy s krvacanim z konecnika,tak nevahaj a bez k lekarovi. Ja mam podobny problem a uz ma lekar poslal na odborne vysetrenie.Idem tam zajtra, bojim sa, ale zdravie mame len jedno...

evik

janík, ty ma s tou akupunkturou bavis...nie ze by som jej neverila, ale uprimne- mne pri mojich roznych zdrav. problemoch ani raz nepomohla..nuz, ale kazdy sme ini...:o). ale radit ju pri kazdej diagnoze-no neviem...

janík

ak by išlo o hemeroidy,vyhľadaj akupunktúru,tu sa dejú "zázraky," obyčajne na druhý deň po napichnutí zmiznú-teda skoro ihneď

evik

jatyon ma rozhodne pravdu, ja len ako zena chcem dodat, ze po porode je skoro pravidlom nejaka ta trhlina, alebo vonkajsie ci vnutorne hemoroidy. takze ziadne strachy (3x vlastna skusenost...):)