NAMOTALA SOM SA NA PSYCHOLOGA

Príspevok v téme: NAMOTALA SOM SA NA PSYCHOLOGA
bajka

dnes som bola na terapii po 2 mesiacoch prestavky (bola som sa cez prazdniny liecit ). psycholog bol tak neskutocne formalny . :( keby tusil ,co pre mna znamena.cele prazdniny som sa nanho tesila.cakala som iny pristup. chcem aby ma mal rad , strasne rad.neviem co zo sebou. som velmi nestastna. viem ze od neho nemozem ocakavat viac ako mi dava.je to hrozne

sidka

to je normál,že o tebe vie viac. Kolko spych.vie viac ako rodicia.Vsetci.Keby rodic bol takým,ze by si mu povedala to,co psych.tak lekara nepotrebujes.

bajka

mam 23 , neviem si predstavit ,ze by som si mala hladat ineho. povedala som mu tolko dovernosti, ani moja mama o mne tolko nevie
.

lena22

To neni hrozné. Tak je to v živote. Asi tvoj psychológ vycítil že ho považuješ za viac ako terapeuta. Mne to z tvojich riadkov tak vychádza. Ak ho berieš ako výborného terapeuta a nič viac, tak mu to jednoducho povedz. Ak znamená pre teba viac ako odborník tak uvažuj o zmene. Podľa mňa terapeut= neopetovaná láska neni pri liečbe práve tá dobrá kombinácia

babenka

no ak je zenaty tak si pri tom mnozstve pacientov na teba asi ani nespomenul.ak je slobodny,kto vie,ci nedal ruky,mysel a srdce prec od pacientov.
mne sa to nestalo,lebo nechodim k psych. ale ked sa mi paci obyč.lekar,tak si ho pekne poobzeram,vynadivam a idem dalej.