orgasmus a alkohol

alkosexepil

preco je to ked sa rano zobudim este s kocovinov alebo este najebany tak mi stoji a mam chut na sec a pritom mi je zle jak svine a to trva celi den

tiny

Nela je to normalne ak budes cakat na chlapa kym to zazijes snim tak budes mat 60a povies ja sprosta, na co mas klitoris na orgazmus a vaginu na robenie a rodenie deti tak sa daj do toho a uvidis ked to dosiahnes tak nebudes chapat ako si bez toho mohla tak dlho zit a potom zistis ze suloz ma vyznam iba s clovekom ktoreho milujes inak je to o nicom ked su tam neni city a samozrejme ani pozitok. ja som nikdy neverila ze existuje az jedneho dna....

jatyon

zena normalne dosiahne orgazmus, ked sa miluje s chlapom.
zena niekedy dosiahne orgazmus, ked si tam strka vibrator.
zena normalne dosiahne orgazmus, ked jej ju niekto lize.
zena niekedy nedosiahne orgazmus nikdy.
zena dosiahne orgazmus, ked dospeje.
zena dosiahne orgazmus, ked bude naq vrchole sexualnych aktivit - okolo tridsiatky....

Alkohol

Nemyslim si, ze alkohol znizuje libido, ale urcite oddialuje orgazmus. Ked sa to s alkoholom prezenie, skor zaspite ako to dokoncite.

ataman

moja manzelka dosiahne orgazmus za sebou az 10x aj viac , neviem cim to je ale väčšinou po tom ked sa ja urobim

d-cko

RAMONE/pocuj jasne ze ide o chemiu, ale niekedy to fakt nie je blok bab, ja som vzdyy v posteli ako zviera a poddavam sa dotykom a vecia kt. moj partner mi robi, ale orgazmus nedosiahnem pri sexe nikdy , tak to nieje len o uvolneni sa........