1,5 MESIACA - ŚTÍHLE LÝTKA ???

Príspevok v téme: 1,5 MESIACA - ŚTÍHLE LÝTKA ???
lillinka13

Ahoj, o mesiac a pol odchádzam na dovolenku. Nie som tučná, aj keď mám čo robiť aby som vyzerala znesiteľne. Najviac mi robia problém lýtka. Myslíte, že ak každý deň budem cvičiť na ne cviky ( postavím sa na schodík a striedavo sa "húpem" zhora nadol až pod úroveň schodu, pričom zdvíham päty ), a samozrejme budem mať diétnejšiu stravu??? prosím poraďte, lebo už mám strach z oho, že si nebudem môcť dať riflové mini-sukničky, po ktorých tak túžim ( nevyzerám v nich dobre) a ešte letné šaty...ani nehovorím...poraďte mi, prosím...už neviem čo robiť...ďakujem...

jaja

ahojte ja som dost chuducka len tiez mam problem s lytkami a myslim ze keby som schudla tak to uz by nebolo zdrave :D

tarvi

lilinka - ahoj, ja mam tiez podobny problem s lytkami, tiez dane geneticky :) pomaha mi iba jedno - poriadne schudnut. cviky, ktore spominas, ti podla mojich skusenosti velmi nepomozu, skor ti lytka este viac "napumpuju". mne pomohlo celkove schudnutie - uprava jedalnicka, vela zeleniny, dostatok tekutin, aby sa odplavili skodliviny a samozrejme pohyb! Mne najviac vyhovuje beh - 3x tyzdenne 20-30 minut, staci uplne pomalicky, spevni ti to aj lytka, ale nebudes mat prilis velke svaly na nich a odbura to tuk.

dominikaaaaa

noo awoj aj mna by to zaujimalo.pretoze niesom pewna aj stehna celkom ujdu ale tie lytka nie a nie sa zmensit :(

lillinka13

ešte pripomínam, že to že sú silnejšie mám aj po mame a babke, tete...ale chcem ich mať pevné, ale mám tam dosť tuku...