nepovedal 'lubim ta'

Príspevok v téme: nepovedal 'lubim ta'
estate

Caute, som s frajerom jeden a pol roka. som do neho zalubena a verim, ze aj on do mna…ale nikdy mi to este nepovedal. Ja som mu 2x napisala v pohladnici ‘lubim ta’ alebo na ICQ…ale on nic. Velmi by som si zelala, aby vyjadril slovmi co ku mne citi. Ked sa ho spytam, ci ma lubi urcite povie ano…ale to nie je ono. Chcem aby to prislo od neho. Tak co?…mam cakat?… alebo mu rovno povedat ako mi to chyba…?

111

Estate,
viem Ťa pochopiť a aj viem ako kvôli tomu určite trpíš. Ja som s mojim priateľom už 6 rokov a doposiaľ mi nikdy v živote nepovedal, že ma ľúbi alebo niečo podobné. Ja som mu to hovorila, ale on nikdy. Aj som sa ho veľa krát spýtala, že prečo mi to nehovorí, ale vlastne nikdy mi na to ani neodpovedal, vždy s odpoveďou nejako vykľučkoval. Poviem vám, je to hrozne ubíjajúce, celý život snívam o tom, že mi povie "ľúbim Ťa", ale asi nikdy tie krásne slová nebudem počuť....

minnie mys

muneca_brava...vsak ona pisala ze mu to zvykla hovorit aj napisat...keby si to nehovorili jeden druhemu tak pochopim...ale to je co za vec ze jeden to hovori a z druhej strany ziadna odozva?:(...chapes...ano ciny, suhlasim..ale tuna ked uz jeden slovne preukaze, tak druhy toho nie je schopny?:(

muneca_brava

dievcata..slova-obycajne slova..
tebe hovori lubim ta, odprevadi ta domov a bezi za inou..

dolezitejsie su ciny!!! nie slova..aj ked sa to pekne pocuva..

a preco nezacnes prva???
co ak caka na to?
bo prvy sa hanbi?
ved je to chlapec a ti byvaju veeelmi hanblivi :)

minnie mys

Suhlasim s Fraisee...je to jeden a pol rocny vztah...mna to tiez stvalo a sklamalo, kebyze mi to dotycny nepovie :(...Musi k nej predsa citit lasku, ked chodia spolu, a po roku a pol medzi nimi zrejme ziadna bariera /nieto este slovna/ nie je! Tak preco to nepovie?:( Pokial ju lubi... naznac mu to! :(

muneca_brava

moj mi to nehovori casto.. ale ked to povie,stoji to za to.. a mne to vyrazi dych a ja mam chut sa vrhnut na neho..
proste ma dar,ze vie,kedy je najlepsia situacia povedat to :)
dakedy-na zaciatku sme si to hovorili stale.. teraz uz ani nie..

ja by som mu to na tvojom mieste povedala, ze preco ti nikdy slovami nevyzna lasku? ze ti to chyba a si bez toho zmatena..bla bla bla..
vela stastia..

inak kamosky, ktorym to frajeri hovoria kazdy den aj viackrat,to beru uz ako samozrejmost..
ked spolu telefonuju, na konci si povedia lubim ta..
my nie..

ja to pocujem raz za cas..

a vzdy mi to vyrazi dych :D

fraise

ale vazeni!!!
nechodia spolu mesiac, chodia spolu rok a pol a nezabilo by ho kebyze to povie. tu nejde o nutenie, to je pomaly nevyhnutnost.

jajka

kamos no vidis mohol si ako chlap pekne poradit a ty ju radsej sprdnes
estate chlapi nevedia co chcu a nechcu sa viazat, castokrat nevedia prejavit svoje pocity. Ak ste spolu tak dlho tak asi k tebe nieco citi, ale mozno to nevie povedat. Mozno u nich doma si take veci nehovoria. Jediny sposob ako to vyriesit je pohovorit si o tom s NIM.

aduliena

Myslím, že to musí chcieť on sám, povedať ti to. Tým, že ho budeš nútiť, aby ti to povedal, nezískaš nič...