pohlavný styk

Príspevok v téme: pohlavný styk
falcko

S priatelkou som mal prvy pohlavny styk bola panna, pouzili sme ochranu kondom, bola dostatocne vlhka a pravde podobne sme aj blanu roztrhli lebo po pohlavnom styku krvacala, bolelo ju to velmi. Chcel by som sa spytat ze po druhy krat sme to aplikovali aj po treti krat tyzdnove odstupy tam boli a stale ju to po pohlavnom styku boli a krvaca. Viem ze moze byt stara krv zatlacena hlboko v posve a vyteka dlhsi cas ale preco ju to potom boli po treti krat, ideme na to pomalicky ale mame strach dokedy to bude trvat, ci by benama ku gynekologovi zajst. Predtym bola vysetrena a gynekolog povedal ze je zdrava. Poradte mi ako mame postupovat za pochopenie vopred velka vdaka

kikulka

falcko,ja nie som panna vyše 2 rokov a sex mám pravideľný a môžem ti povedať,že po každom styku krvácam,nič ma nebolí,ale krvácam,lekár mi povedal,že časom sa to upraví,no mne sa zdá,že ubehol už dosť dlhý čas,ale čo narobím...

msnk-ova

Určite by mala zájsť ku gynekológovi,pretože každá bolesť pri pohl. styku nie je v poriadku. Nemusí ísť o nič vážne.