Snažíme sa splodiť dieťa

agina

ipolita po vyrone semena si podloz nejaky vankus pod zadok a chvilku vyckaj.Potom to z teba vsetko vytecie a nieco moze aj na druhy den.Inak aj vela spermii zostane v tebe, takze sa nemusis bat, ze ked to z teba vytecie, neotehotnies.

evelyna

..ono by to asi nevytieklo, ale to by si musela po sexe nejaky ten cas robit sviecku...:-)...mne sa stalo, ze to zo mna vytieklo az na druhy den ...zvlastne...

**

presne tak: pohrdanie sem nepatrí, kludne sa pýtaj, ja som sa tiež čudovala, ked to zo mňa začalo vytekať, priateľ ma ubezpečil, že to tak má byť. forum je na radenie nie osočovanie

dona

Ja sa tiez pokusam o baby a mala som pochybnosti, preco semeno ide aj von. Takze tiez mi dobre padla takato otazka a odpovede. Pohrdavanie sem nepatri.

xixi

ipolita... tato stranka je na to aby si sa opytala ked ti nieco nieje jasne alebo ta trapi. Ved preto sem piseme, tak ziadne ospravedlnovanie. Preto je tato stranka zalozena aby sme sa mohli radit a byt v anonimite. Ak ta nieco zaujima, ci trapi sup s tym tato stranka je otvorena aj pre teba. Pekny vecer.

ipolita

Ďakujem za odpovede, nie každí vie úplne všetko, mia i ty neovládaš určite všetky "základné veci". Myslela som si, že vytekanie semena je normálne, len som chcela mať istotu. Dosť dlho som premýšlala nad touto otázkou,či založiť alebo nezaložiť. Hanbím sa za to, že som si na ňu sama nevedela odpovedať.

mia

Páni, snažíte sa splodiť dieťa a nemáte predstavu o základnej fyziologickej stavbe pošvy? Je normálne, že semeno z Vás po styku vytečie, pretože pošva je na druhom konci kvázi uzavretá, je tam len malý otvor pri kŕčku maternice, ktorý dovoľuje spermiam prienik ku vajíčku, takže nevešajte hlavu.