Pleť a stres - vhodný krém a rady

januskaaa

ahoj, mám 17 rokov a veľmi veľké a tmavé kruhy pod očami. vyzerajú strašne. neviem čo mám s nimi robiť, aké produkty mám používať.....atď
prosím vás poradte mi
dakujem

altermed

ja si chcem kupit krem Altermed Phase ATP energy na revitalizaciu a rozjasnenie .. (Špeciálny denný krém pre unavenú, mdlú a ato-nickú pleť s ochranným faktorom 15) presne co potrebujem ... a asi aj ty nie? :)

Lenka2583

ahoj, som tu davno nebola, to mi je luto toho kremu, musíš skušať dalej, ja som tiež veľa druhov vyskušala, aký si si kúpil? ak voda vysušuje, potrebuješ hydratovať. ja sa kukne na niečo v ponuke na trhu,m už davno som nepozerala, zatila držím palce

mimodavu

caf lenka,
ešte sem chodíš?
chcem ti iba povedať, že ten krém nemôžem používať lebo mám od neho vyrážky.

a voda mi hrozne vysušuje pleť, čo s tým? vieš mi poradiť?
dik

Lenka2583

Ahoj jana55. Môžem sa opýtať akú konkrétne Niveu používaš? Lebo niektoré druhy sú veľmi ťažké pre veľmi mladú pleť, čo 12-ročné dievča má a niektoré by mohla zniesť, ale naozaj Nivea nie je vhodná značka pre mladé dievčatá, lebo veľmi zaťažuje. I ked nad 20 rokov je naozaj dobrá a odporúčaná.Na každom Nivea kréme je napísané z boku, pre akú vekovú kotegoriu je určený v prípade je to v popise, no iné značky to nemajú. Rozhodne nepotrebuje ešte žiadny vyslovene regeneračný a ani výživný. skôr hydratačný alebo ešte lepšie ochranný krém. pýtaj sa na konzistenciu krému, krém sa má úplne lahko nanášať a rýchlo sa vstrebať.kedže nemá žiadne problémy tak treba hladať druh na normálnu pleť. ak ťa v drogerii nič neoslovilo môžeš sa popýtať v lekárni,poradia, ja o produktoch v lakárni nemám prehlad len zbežne: čo mi zákazníci v drogérii popísali,že zvyknú kupovať a potom hladali v drogerii lacnejšiu verziu. značka Under 20 je špeciálne určená pre mladú pleť, pre vek pod 20 rokov, môžeš sa na nu popýtať.
čo sa týka čistiaceho mlieka, je takmer nemožné nájsť mlieko, čo nezaťažuje, teraz je taký trend, že čistiace mlieko je zároven aj odličovacie a odličovacie mlieko je veľmi ťažká záležitosť pre pleť. Preto sa skôr ohliadni po jemnej čistiacej pleťovej vode-tu už môže byť aj napr. Nivea na mladú pleť, je to aj s takou striekacou pumpičkou alebo opäť značka Under twenty, tá má aj čistiacu aj rozjasnujúcu pletovú vodu. držím palce v správnom výbere

jana55

Ahoj, moja 12-ročná dcéra sa dožaduje svojej vlastnej značky kozmetiky (denný krém, čistiace mlieko). Doteraz som jej kupovala tak ako sebe výrobky zn.Nivea. Johnson jej nevyhovuje. S pleťou problémy nemá. V drogériach ma nič neoslovilo. Poradí mi niekto? Ďakujem

Lenka2583

Ahoj maťka.kozmetiku NouriFusion poznám, proti nej nič nemám, pomáha, to môžem potvrdiť, samozrejme je veľľmi drahá a viem aj na akom princípe sa propaguje, taktiež viem presne aké výhody máš ty!, čo na nu lákaš ľudí. tvoj príspevok je reklama a preto sem nepatrí.prajem pekný večer