Celulitída a cviky na ňu

zabicka1611

pred Vianocami som ju este mala hroznu a cakala som ze sa to bude len zhorsovat..sak vianoceee noo :DD..ale bola som fakt prekvapena..a teraz aj cvicim pravidelne takze pohybu mam dost!! :)

gretka

myslis, ze je to vela, no ja som zacinala najprv so 100, potom 120 a teraz momentalne davam 150, cvicim aj ine cviky, takze by sa to nemalo orientovat len na zadok, dufam teda :)

devenka

150??? to aby si zachvilu nemala svalovy balon namiesto zadocku :D
ale nie.. vsetko s mierou.. ci co povies? :-)
inak baby, ake drepy? celkom dooole, alebo len take podrepy? :-)

gretka

juuj baby tak to ste ma potesili, ja cvicim kazdy druhy den a okrem ineho 150 drepov, takze mozem ocakavat zlepsenie? to by bolo super, ja som pouzivala aj rozne anticelulitidove kremiky ale tie mi vobec napomahali, tak dufam, ze toto nieco spravi :)

zabicka1611

babenky..ja som mala hnusnu celu..hrozne..a teraz nic..proste je fuc!! a zmena nastala tym ze som zmenila stravu../hranolky som uz nemala ani nepamätam :DD/ len sama zeleninka, 3litre vody a denne som si nohy natierala obycajnou indulonou 3krat!! a sem tam som si dala par drepov ale to asi len tyzden lebo som bola leniva! :D a vysledok? fuha som ostala prekvapena a moj priatel este viac :))