tehotenstvo

Príspevok v téme: tehotenstvo
123

ahojte chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked mi uz tyzden meska menzes, robila som si 2 teh.testy,ktore boli negativne a bola som aj u lekara, ktory mi vsak robil testy iba z mocu.Vysledky boli tiez negativne. A dostala som aj injekciu na urychlenie menstruacie. Stale pocitujem bolesti brucha ale menstruacia neprichadza. poradte dakujem

sss

Dufam ze je to len zo stresu pretoze mne menzes naozaj nemeskava. kazdy den ma zaboli brucho kazdu hodinu mozno na minutu. to je vsetko. a stale nic. uz naozaj neviem co mam skusit.

kikulka

sss neboj sa,určite nie si tehotná,keď ti to aj lekár povedal,tie tehot.testy sú spoľahlivé,neboj menzes príde,možno aj to že si v strese ti nepomáha,mne vtedy vždy meškajú.Žiaden strach,uvoľni sa

Lenka1

Ahoj 123, ci si tehotna sa u lekara zistuje iba mocom, kde sa zistuje hladina HcG-ten je iba u tehotnych. Tak isto funguje aj domaci TT. Od vyvolavacky dostanes menzes do 1 max do 2 tyzdnov. Pokial nie, mala by si navstivit lekara znovu a ten by urobil nejake dalsie vysetrenia, napr. ultrazvuk.

123

nemyslim si ze by som prechladla a menzes mi nikdy nemeskal a teraz je to uz vyse tyzdna.aj horuci kupel som uz skusala a stale nic. neviem uz co mam robit