Veľké prsia

Príspevok v téme: Veľké prsia
kikki02

Viem, možno sa to niekomu bude zdať divné, ale trápi ma , že mám na svoj vek dosť veľké prsia:( mám 14 rokov a mám trojky.. bojím sa že v budúcnosti mi rýchlo ovysnú, aj keď stále nosím podprsenku a niekedy aj cez noc si dám len takú latkovú.. Kedy prestávajú prosm vás rásť?

som ak som

kocky ...budte spokojne s prsiami,priroda Vam ich nadelila,ake chcela.Ale co ma naozaj zaraza,ze mate problemy s blbostami...skoda,ze neovladate SLOVENCINU.napr.barusa atd....a to sa nechcem naozaj nikoho dotknut.Pa-pa.

misulka2906

heh a ja mam 14 a mam 4ky a uz mi je to tak jedno.....sestra furt vravi:,,ked mas co tak ukazuj"...hh....tak od nej nedostanem nic ine iba tricko s vystrihmi..ale tak neva...aj to je fajn

barusa

nemusis sa trapit ja som mala 4ky a tiez som bola terc pohladu niekedy som sa strasne hanbyla ale teraz je taka moda ze dievcata sa stym ukazuju ty mas co ukazat tak sa neschovavaj a to ze maju chalani pripomienky to ti poviem takto mala som tiez taky isty problem ale jeden blyzky clovek mi to povedal takto doberaju si ta lebo sa im to paci a su taky zbabelci ze ti to nevedia povedat a teraz mam dve deti a prsia mi neochably a este v mojom veku sa po mne nie jeden otoci a ziza staci nosit spravnu podprsenku a vseto bude ok a spavaj pez podprsenky aby si odychlo telo atrochu cvic potom to neochabne ale do kedy ti budu rast to ti asi nikto nepovie zlezi od hormonu a mozno je to dedicne napriklad ja som ich zdedila po babke moja mamka ma nulky a sestry jednotky natrapsa nauc sa stym zit inak sa zakomplexujes drzim palce

DJ HiDe

A to je zle? Paneboze, ja ked uz citam niektore temy, zastavuje sa mi mozog...uz len cakam temu s obsahom "som pekna, ale ja chcem byt skareda,ako na to?"...

iv

myslim, ze sa nemas preco trapit. aj ked priroda je trochu nespravodliva, myslim, ze je lepsie mat trochu vacsie ako ziadne.