chcem tehlicky a schudnut.....ako?

Príspevok v téme: chcem tehlicky a schudnut.....ako?
cloe007

caute :)
na zaciatok moje parametre-165cm vysoka, 60kg tazka, 17r stara =)
miery:
prsia-91cm, pod nimi-73cm; pas-73cm, miesto tesne pod pupkom(asi bedra-93cm; zadok-103cm; stehno-64cm
takze nazov temy vystihuje moje ciele..chcela by som za tri mesiace schudnut 10kg a mat na bruchu tehlicky...alebo aspon mensiu korytnacku...ale nechcem ho mat siroke..taky pekny stihly pas s korytnackou...vlastne chcem mat vsetky svaly pekne vyrysovane, ale hlavne mi ide o to brucho-stavka :) ... nechcem to len kvoli stavke, hlavne kvoli sebe..ale to brucho hlavne kvoli stavke...da sa to vobec? a co mam pre to urobit? a chcem cvicit doma..zabudla som podotknut..pomoze mi niekto? dufam, ze to nie je stratene..
a dakujem za kazdu rozumnu radu a prispevok :)

------------------------------
Zaujímavé články na tému www.zdravie.sk

lenula

Čaute babule,
no ja som tu iba do takej 15.00hod. lebo potom idem z práce domov.
chloe, ja sa prispôsobím tebe, môžme začať kedy len chceš. a na to osvieženie, mám 23,173cm a 68kg, chcela by som takých 60-62kg, to by bol pre mňa ideál.
bambuločka, to čo ti CHloe napísala o tom, ako jedla ona, nie je zlé, skús to a hlavne ku každému jedu si daj aspoň troška zeleniny, tá ťa zasíti a nebudeš musieť toho zjesť veľa :)

chloe007

ano je to velmi dobre striedat posilku s kardio.. budes mat pruznu pokozku a pevnu.. ale pozor! nie velke zataze! pretoze potom budes mat nepekne velke svaly..
ak chces, na tomto linku si najdi prilozeny subor a mas ju tam rozpisanu..
www.porada.sk
pocuj, ako vari tvoja mamka? bezne(pre mna to znamena polievka + druhe jedlo zlozene z masa a prilohy, prip. spagety a take..)? tak ja som to vtedy robila tak, ze ked jedla cela rodina, zjedla som iba polievku a o tri hodiny som bud zjedla iba maso, alebo iba prilohu a vzdy som si prilozila k tomu masu/prilohe zeleninu.. alebo ked ma mama nutila zjest vsetko, aspon som si to rozlozila tak, ze na obed polievka, o tri hodiny maso so zeleninou a o dalsie tri aj ta priloha so zeleninou.. ale len malinka porcia..
lenulaaa kde sii? :D ozaj.. na osviezenie nam zopakuj, kolko mas rokov, vahu a vysku :P mam sklerozu 0=)
inak natali... ty si teda s chudnutim skoncila?

bambulocka

lenula dufam ze dovolenka dopadla podla tvojich planov :) Takze od zajtra zacnem aj ja behavat, a viac sportovat. Baby myslite, ze je dobry napad chodit do posilky? Lebo sa bojim ze budem mat este vecsiu celulitidu ked schudnem, tak to chcem od zaciatku nejako spevnovat :) chloe v tej 90-dnovej diete mas presne urcene co mas papkat? vies lebo ja si nemozem dovolit varit vlastny obed, musim spapkat to co mamka pripravi :( Ale budem sa aspon snazit jest pravidelne, nenapchavat sa na vecer, ziadne sladkosti, radsej spapkam nejake dobre ovocie :) btw chloe mame rovnaky ciel :D tiez by som chcela mat vypracovane brusko, aj pevny zadok.. robis aj nejake cviky konkretne na brucho?

chloe007

och boze, som sa pokrstila zakladatelkou diety :D som chcela povedat tejto temy :D
a prepac bambulocka za preklep v tvojom nicku :)

chloe007

cafko :)
ja som cele dni so sestrickou, takze tu nemozem vysedavat :P
babmulocka, vitaj :) nejdes sa k nam pridat s 90-dnovou dietou? ja mam tolko, kolko som napisala v uvode.. teda ja som zakladatelka tejto diety, a poviem ti, ze zatial na mna nezabera to jedenie 5x denne.. chodim aj sportovat.. pr. vcera som si riaadne zamakala na korculiach..
no od zajtra by bolo skvele.. ja som si to stiahla z netu, takze ja mam prvy den kuracie prsia so zeleninou.. neviem, ci je to rovnake aj v knihe :) ja by som sla podla toho.. inak ja som sa uz naucila na to, ze ranajky ovocie.. vzdy mam banan s nejakou nektarinkou alebo tak.. dnes a vcera som sa na desiatu neovladla a dala som si rozok s masielkom a marmeladou.. a dnes som dostala kramy, takze zracie dni by mali prestat :)
tak co lenula? ideme na to?

lenula

ahoj :)
samozrejme, že nám to nebude vadiť, veď čim nás je viac, tým je to lepšie. No ja sa priznám, že tak naozjasky som začala až dnes, lebo som bola na dovolenke a kade-tade. bolo by fain si de) vopred tu na sklo zostaviť jedálniček a podľa toho papkať a variť deň dopredu...čím viac hláv, tým viac nápadov... :)

bambulocka

ahojte babenky :) pozeram ze som otvorila dost zaujimavu temicku. Tiez by som chcela schudnut, a samej sa mi nechce.. mam 168cm a vahu 65kg. Ako dlho sa uz usilujete vy? a kolko sa vam podarilo schudnut? Dufam, ze nebude vadit ked sa pridam :) este dnes idem porozmyslat nad nejakou dietkou hihi zatial cmuky