BOLEST SEMENNIKOV PO SEXE:...

terep

boli ta to preto lebo sa nespravis.. takze ľahká pomoc, nemasturbuj 2 hodiny vkuse a neoddaluj to a nezadrziavaj.. síce je to fajn pocitovo ale potom sa nečuduj že ta z toho bolia semenníky alebo prostata..

jetotak

nikto nic? napriklad dnes som mal dlho erekciu ale nespravil som sa...a zacal som pocitovat bolest v z mojho pohladu pravom semenniku ktora trva dlhsie...bolo to popisane aj nizsie...nieco podobne...ono to prejde za nejaky cas a potom je to v pohode...na urologii mi povedal ze sono je v poriadku a aj prehmatom niesu zmensene...a ze moze byt pritomna varikokela ale nie je to take aby to bolo nutne nejako riesit momentalne...mohol ju vidiet aj na sone?

atomic

No ja ties mavam bolesti v semenniku hlavne ked sa rano prebuzdam a mam stoporceni penis v tedy to je najhorsie a co som si vsimol dnes rano ze ta bolest prechadzala od semennikoch niekde na pravu stanu boku kde je slepe crevo alebo nejaky inni organ a spet neviem maju chlapi vajecniky ako zeny no viem ze mame vajcia:-)len sa snazim zistit ci v tych to miestach ktore som uviedol ci tam niesu nejake zlazi ktore maju nieco spolocne alebo nejako suvisia s penisom a vpodstate veci aj so samotnou bolestou semennikoch a belesti na pravom boku dakujem za pomoc

ado

aj ja to mam,no len v pravom semenniku..ale hlavne ked sa nespravim,,inak som to nepostrehol..a spravi sa mi tam ako keby hrcka a boli to...no potom to prejde...poradte prosim