gynekolog v Ziline

vila88

Ahojte baby- ja som bola najprv u Popluharovej, ktrora mi tvrdila, ze mi nic nie je. Ano- uzasna osoba, ale ak mas zdravotne problemy tak neviem. Potom mi znamy vybavil Jeznu a ta ma dala do poriadku. 4 roky som nemohla otehotniet, a po liecbe u Jeznej sa to podarilo po pol roku. Ak chcete pohodlie a komfort, tak Popluharova, ale ak chcete poriadnu odbornicku, tak Jezna. Moj nazor a skusenost.

janka

Ja patrim k dr. Jeznej a uz dlhsi cas uvazujem o tom, ze by som ju zmenila - myslim ze im vobec nejde o pacienta - toho obycajneho - len o tich prednostnych co si zaplatie 200 Sk za vysetrenie - k tim su mozno i mili

anjel.noci

ja som sa tam teda rozhodlala ist isla som ku Jeznej a poviem vam sestricka cudna ale doktorka je vazne super srandovna kecala so mnou aj videla ze sa bojim tak bola v pohode tiez mala sono a myslela som si ze to bude horsie ale da sa to:-)papa

ninaV

Katka dik za radu,ale uz som bola u DR.Popluharovej,fantasticka osoba,velmi zlata,prijemna...vobec mi neublizila alebo tak,lebo som tam bola prvy krat.aj ona ma sono,vnutorne,takze aj pre ANJEL.NOCI,skus tam zajst.pa

katka_ZA

Ahoj NINAV, ak mozem poradit ja chodim ku doktorovi Lanimu a som nadmieru spokojna, je sice mlady ale na svoj vek ako odbornik velmi dobry, jednou z vyhod je ze ma sono v ambulancii, takze ked je treba vysetrenie mas priamo tam a nemusis sa chodit objednavat a cakat inde. Sak skus. Ambulanciu ma pri autobusovej zastavke oproti staremu trhu (vedla TPD), je tam novozrekonstruovana budova, oranzovozltej farby, je na prvom poschodi, myslim ze budes spokojna.

anjel.noci

dobry vecer!
Ja mam velky strach ist ku gynekologovy s toho dovodu by som chcela aj zenu ale neviem koho,ako,kde co nevedel by mi niekto poradit ?dakujem!

ninaV

ahoj kocky.tak konecne som sa odhodlala,bola som som dnes u Dr.Popluharovej,velmi sympaticka,pacila som mi jej komunikacia,tak som sa prednsotne objednala na utorok,lebo inak by bolo tak o mesiac.no som zvedava,potom dam vediet.

lelinka

anka902 ahojky,ak sa ti nepaci dr tak si vazne zober kartu,nepocul som na nu absolutne nic aka je dr,ale pokial si neni s nou spokojna tak ber kartu,myslim ze sme spomenuli fajn gynekológov .ci Dr.Jezna,Popluharova,Vesely,y myslim ze su v ziline este neajky,ja osobne som spokojna s tou mojou az na tu sestricku,dr.Jezna je ako si napsaial taka erdek baba ale fajn:) taka ukecana a vlastne minuly mesiac som bola u nej po druhy krat kedy ma uz vysetrovala normalne a vobec som nemala pocity zeby som sa mala hanbit,brala som to ako kazdy uiny organ keby kukala,ako ked si u obvodnehoa ten ta pocuva a kukne do hrdla a to je fajn si myslim ked zena tam ide a povie si svoje problemy bez toho aby sa bala zeby ju vysmiali,inak o zmene som uvazovala aj ja a k Dr.Popluharovej,ale zatial asi zostanem pri tej pri ktorej som-dr.Jezna a Dr.Popluharova sa zastupuju:)))anka ale vazne ak si neni spokojna tak od nech chod prec,povodne som mala patrit podla obvodu k jej muzovi a bud rada ze k nmu nechodis:))ani ja by som k nemu nikdy nesla

lelinka

ninav,jasne mas na vyber viac lekarov v tejto oblasti:) vies ja mozem byt spokojna s takoua ty s nou byt spokojna nemusis je to individualne,tak len sa rozhodni aby si bola v prvom rady ty spokojna,aby si tam enchodila s blbymi pocitmi co a ako,ja ked som bola pred mesiacom na vysetreni mala som take stresy ake budu vysledky ze sestricka mi namerala 3krat po sebe tlak 150/110:))sranda,mi hovori ze ak cehm nech si ho premeriam aj sama,zaujimave:)))asi jej nedoslo ze mam iba stres:))))teraz je velky vyber antikoncepcie,no v kazdom pripade sa priprav ze ta vysetri,treba zobrat krvicku,cytologiu a sono-toto obnasalo aspon moje vysetrenie pred nasadenim antikoncepcie-neboj nic hrozne to nie je,drzim palceky aby si to zvladla hlavne k spokojnosti toho lekara aky by ti vyhovoval:) inak som Lenka.dikes ze ste sa ozvali aj ty a aj Anka902