neustala ospalost a nevnimavost

Príspevok v téme: neustala ospalost a nevnimavost
neviemvobec

dobry den,mam problem ze vobec nevnimam okolie a spim na nohach,,,stale som unaveny,,,ale nemam pocit ze by nevladalo telo,,mam pocit iba ze nevladze hlava,proste spim na nohach,cez den spim aspon tri hodiny,,a normalne sa mi tazko rozprava,tak unavene,
bol som na echo srdca asi pred troma mesiacmi a tak isto aj na CT mozgu
momentalne mam na sebe EKG holter
a krvne vysledky mi prisli dneska,,jedine co je zvysene je helikobakter norma je 0-20 a ja mam 149,,,ale pochybujem ze by to sposobovalo ospalost atd,,poradte mi prosim ak sa da

neviemvobec

lenze ja niesom tak unaveny ze sa mi chce spat,ja som tak unaveny ze spim,,,hocikedy hocikde zaspim,,,a neviem uz ani rozpravat nevladzem

mira

Znížená pozornosť a oapalosť môže byť spôsobená aj zahlienením čreva. Črevo a mozog spolu súvisia. pozanjú to študenti - keď sa najedia, horšie sa im učí. Tiež pri bezvedomí je dobré dať človeku klystír, i keď to znie protivne, ale pomôcť treba.
Chronický únavový syndróm môže byť z celkového prekyselenia organizmu, to je už začiatok mnohých problémov. vtakomto organizme sa ľahko množia nežiadúce mikróby, takže je treba sa zamerať na zásadotvorné zeleniny a vylúčiť kyselinotvorný cukor a mäso.

neviemvobec

inaksie,,,,moze byt ze mam mononukleozu,,pretoze na krku mam uzliny,,,a tak isto mi nieco nasli aj na zaludku,,,mam zvyseny helikobakter,cize mozem mat nieco na zaludku a prave to nieco mozu byt uzliny,,,
je to dost biedne so mnou

radana

Ved ja nepisem,ze by si mal mat rakovinu lymfatickych uzlin,len som ti dala na tu stranku kontakt,lebo tam ti lusia riesia podobny problem,ako si tu ty opisal.Mozno ti to casom pomoze a prides na nieco,z coho by to mohlo byt.Ja ti zial bohu pomoct neviem,pretoze s tym nemam skusenosti.Tak drzim palce,nech sa tvoj problem vyriesi co najlepsie :-)

neviemvobec

rakovinu lymfatickych uzlin ako je pisane by som nemal mat,lebo to by ukazali vysledky v krvi nie?
a dalej mononukleozu,na ten vysledok este cakam