Plati vam priatel??

bubina

ja studujem a priatel zaraba,plati skoro stale,ale ked mozem tak zaplatim aj ja nieco.
nastastie idem cele leto brigadovat,tak konecne budem platit aj ja,lebo nemam dobry pocit z toho ked priatel mina na mna peniazky

lulus

ja si platim sama, teda skor na striedacku, ked ideme niekam do obchodu tak raz platim ja raz on, aj v podniku a tak...bolo by to trappne keby vsetko platil iba on, ved sme obaja nepracujuci studenti

sseeee

ahojte, ja chodím s priateľom ešte iba 2 mesiace, ale ešte sa nikdy nestalo,že ja by som platila. a tu neide o to, že som nemohla, jednoducho on platil. ale vždy som mala pri sebe peniaze, a ked som chcel a predbehnúť a zaplatiť, vždy bol rýchlejší

mirka 23

Stanley, tu nejde o to, že chalani majú všetko platiť, tu ide o skúpych chlapov, a s takým by som žiť teda nechcela. Veď nech raz zaplatí baba, inokedy chlap, ale nie že: ty si vypila 2 deci koly, tak davaj dvacku a dve koruny ti ešte vydám, to je choré. S takým človekom sa nedá žiť. Viktoria musí toho chalana najprv spoznať, či je v pohode, alebo je skúpy. Môj názor.

stanley1

primitivnost nad hranice.. preco sa vsetci riadia tym ze "som chalan, musim vsetko platit a babu nenecham zaplatit" demencia nadovsetko .. viktoria napisala si "Vsetko si platim sama,a je mi to uz blbe..." ????? tebe je blbe ze si platis sama? a to co cakas od buducnosti ze pride princ na koni a vsetko ti da ? dievcina ozi v realite a nelietaj v oblakoch ... nehovorim ze by si mal chalan platit svoje a holka svoje ale neberte to seci tak ze ked je nekto chalan tak musi platit .

mirka 23

Viktoria, nechodíš s mojim bývalým? Chodili sme spolu 5 rokov a zaplatil mi na začiatku asi 3krát, potom mi to mesiac vyčítal, takže som si platila sama. Bol to žgrloš. Keď som náhodou zaplatila ja, tak mi dal 15 korún, vraj za jeho malé pivo. S takým človekom sa nedá rátať do budúcnosti, alebo nebodaj do manželstva. Ja som sa u svojho ex nemohla ani osprchovať, pretože bz som mu spotrebovala veľa vody.
V každom prípade si dávaj pozor, veľa krát je príčina aj v rodičoch, ktorí sú veľmi šetrní a prenesie sa to potom aj na deti.

freshka

Vacsinou ked si ideme niekam sadnut, tak plati priatel. Mne moc nechce dovolit platit:) Ale tak raz za cas platim aj ja.

marisssa

my mame takuto dohodu: ked ideme niekam na nakup-potraviny, pitie a tak, platim ja a ked si ideme nikam sadnut, napapat sa,tak plati on..

adrianita

Nooo si s ním ešte kráto ale je to naozaj blbé...ja s mojím priateľom platíme raz on a raz ja... nie je to presne na striedačku ale tak ako kedy...ani on mi nechce moc dovoliť platiť ale ja by som sa necítila dobre ak by mi absolútne všetko platil...