Plati vam priatel??

ness

no tak jasne ze za to ze je niekto chalan este nemusi platit to je kazdeho osobna vec, zalezi na vela faktoroch, ci studuje alebo nie, a este ako je na tom financne celkovo, predsa ak na kazdy den ledva nasetri tak od neho nebudem chciet aby mi platil vsetko predsa, to by bolo zas odo mna blbe

00001

môj priateľ mi komplet všetko platí, mám problém ho presvedčiť na to aby som mohla zaplatiť zmrzlinu nie to ešte niečo viac

sedmikraska

moj byvaly mi platil, ale bolo to velice trapne, lebo nezarabal a takze vsetko nam vlastne platila jeho mamka, lebo peniaze mal od nej. ja som vtedy nemala tiez ani korunu a tak som bola radsej, ked sme doma sedeli, nez na ucet jeho rodicou- bol po skole, preto to bolo take trapne

trulinka

to alicka a tttt> moj mi plati antiku tiey pol na pol - mysli mze pre niekoho kto nezaraba je to draha zalezitost..aj bez tak a na kondomy som niekedy davala ja a niekedy on.. aco sa tyka toho ze ci by mal platit za babu niekde v bare restike alebo niekde inde tu zastavam moderny postoj - platim si sama a on tiez sam - ako vravim nezaraba tak nechapem preco by mal vsetko cvakat..ked bude a ked budem ja vtedy sa to mozno zmeni.( mam 20r.)

angeles

viki prepac ale toto som pocula prvykrat teda...mne vzdy plati v restike alebo v bare priatel, hovoril mi ze by sa hanbil keby som mu zaplatila ja...a ja na oplatku vzdy mu nieco pripravim doma u nas, alebo kupim vinko a vypijeme ho spolu...alebo mu kupim drahsi darcek na neaky sviatok...ale kebyze si mam platit sama v podniku tak ako moj priatel by to neprezil asi