ako sa da nakaziť syfilisom?

Príspevok v téme: ako sa da nakaziť syfilisom?
pandorína

ahojte.chcela by som presne vediet ako sa moze clvek nakazit .nie len napisane ze pohlavnym stykom.lebo ja som taky normalny pohl.styk nemala,ale robila som ine veci.a mam taku vyrazku ,najprv bola normalna apotom zacala byt mokra,ako pisali ze pri tej chorobe su mokvajuce.mam ju uz dlho,ale mokru som len jeden den a potom sa to upokojilo a je to lepsie ako pred tym,uz ani nesvrbi.dakujem

pandorína

nie mam to mesiac.ale ze odvtedy ako hhhmmmm:)).no a citala som tiez ze to nemusi byt na pohlavnych organoch....ale aj na inych caastiiach.

marfuška

No tak byt Tebou idem asi ku gynekologičke.Ak to máš tri roky,ak som to správne pochopila,tak to určite nie je syfilis.Za ten čas by sa už choroba naplno rozvinula.Takže sa nemusíš ničoho bát a chod sa poradit k lekárke,čo to može byt.

pandorína

to je divne.ja som citala hento.vsade pisu nieco ineno a ta moja je bolestiva,a uz je to asi 3 roky odvtedy.hrozne ti dakujem ze sa tak snazis:)

marfuška

Teraz čítam v múdrej knihe,že syfilis je vyvolaný spirochetou Treponema pallidum,ktorá sa dostane pri súloži do trhlinky kože.A po 21 dnoch vzniká 1.štádium,tj.vred s tvrdými nebolestivými okrajmi.O mokvajúcej vyrážke tu nie je zmienka.Takže asi nemusís mat obavy.

pandorína

ja vobec neviem,absolutne o takychto veciach.som trochu hypochondricka a kazdu chorobu si tak trochu pripisujem.no jeto asi mesiac,mozno aj viac.neviem .a taky vriedimk som este nemla.no a ak je to len kozne ochorenie tak super.....ale co ak si kozan bude mysliet ze to je kozne a ja budem mat celu dobu to svinstvo?

marfuška

No skor si myslím,že asi ked mu to hmmm.Pri palcovaní asi nie.Ale nemáš len nejaký normálny vriedik,ktorý sa može hocikedy vyskytnút?A zbytočne sa trápiš.Ako dlho to máš?

pandorína

cved jasné........zas tak sprostá nie som:).ale ci sa to da napr ked mu to hhhhmmm....alebo aj ked ta prepalcoval?