Krv pri sexe

krcok

Urcite je to krcok maternice...Mala som ho velmi podrazdeny a pri tom ked silno zatlacil ma to aj trochu bolelo...Zda sa mi ze zasa mam ten isty problem aj ja :/

jarushka.fox

prosím baby ranku na krčku si nedajte robiť zmrazovaním..mám 18 min. rok som si to dala spraviť a furt mám problémy ako vy!!

ellyy

mne sa teraz po sexe objavila krv ale az na druhy den, a sex sme mali vecer...ale asi mesiac sme neboli spolu, nemali sme pohlavny styk a asi mi podrazdil maternicu alebo co,lebo trosku sme boli agresivny...,a potom ma uz aj stipat zacala...:-D

nkus

yaya..coze do nemocnice????????s tym..to nemyslis vazne ja to mam dnes prvy krta pred tym som to nemala..jak keby nestacilo ze moj partner ma tes problem:-(

nikus

rupia::::::: mne sa to stalo dnes po krat s tou krvou....a bojiiim sa.....a moj partner zaz ma predcasnu erekciu ide nas z toho slahnut a mamine sa bojim zverit

yaya

Ahojte, dievcata ci zeny. Ja mam 28 a mam ten isty problem, je to vraj podrazdenie krcku maternice, da sa to regulovat, niekedy treba do nemocnice. Niekedy som v pohode, niekedy je to od veci ale takto to je u mna uz par rokov.

natusa

Pozrite si prispevky o endometrioze, moze to byt jeden z jej priznakov, no drzim vam palce, aby to tak nebolo. U mna to bol naozaj len jeden z mnohych problemov, ja tam mam viac prispevkov, tak si porovnajte, ci nemate nejake este podobne problemy. Vela stastia.