ORGAZMUS-DOSIAHNEM HO NIEKEDY

cicka

joj, ja som mala priatelku, velmi sa mi to s nou pacilo, bol to najlepsi sex v mojom zivote. no ona, ze som ako mrtvola,asi chcela, aby som hrala divadlo a kricala, ze az susedia pocuju. bolo to super, no nie vraj podla nej. ale fakt super. no uz sa mi neozyva. mala by som ju opat zbalit

firenza

Ja zasa som lesbicka a partnerka ma nevie uspokojit, myslela si ze som "frigidna" ale ja sa sama viem spravit, dokonca som jej to predviedla, trapi ju to velmi, ale nevie ovladnut moje telo...nevieme preco...

mlada

izabela,ty si šiklula.22 rokov-manžel a druhé dieťa-no trochu ti závidím,ak ti to samozrejme klape.ja mám 23 a som ešte panna,ale ked som mala priatela a robil ma prvýkrát ustami tak orgazmus bol.problém bude možno v tom uvolnení-ale opred ním sa nemáš čohjo obavať,ved je manžel-a ak je nežný.ale skús si s nim o tom ručnom hladaní pohovoriť.

sss

Moj problem je taky ze orgazmus mam vzdy ale iba pri pohlavnom styku. Pri oralnom nic necitim a dokonca ani ked mi to partner robi rukou. Je mi to skôr neprijemne ako prijemne. Co mam robit? Poradteeeeee

loli

Ja som ešte tiež pri sexe orgazmus nemala. Iba pri orálnom. Počula som niečo také, že niektoré ženy majú orgazmus až po tridsiatke. Že vraj to ide aj vekom. Tak to si ešte asi počkám...

linda

baby alebo niekto prosim vas poradte, ja ma nejaky problem so sexom vzdy ma to totiz po chvili zacne bolet. 2 roky sa s priatelom milujeme...a emavam orgazmy.. skoro vobec ale sama si to viem spravit behom minuty... je to normalne?

izabela261

No mam 22 tak uz by sa patrilo,aby som ho konecne dosiahla.Uz som sa priznala aj manzelovi,ze som nikdy a s nikym orgazmus nemala a spytal sa ma tak preco to potom chcem.Niekedy mam proste chut na sex aj ked nemam orgazmus.Mam uz jedno dieta a teraz cakame druhe lekar povedal ze mozme sexovat,ze je v setko o.k takze nieje problem.A ked uz spominas to uvolnenie tak ja sa ani neviem poriadne uvolnit uz som fakt zufala.dufam,hlavne ze to manzelovi nebude casom vadit o nevedel,ze som ho vzivote nemala aj ked je pravda,ze sexujeme 2-3 za mesiac co mne nestaci.a este jedna vec hambim sa mu povedat,aby on mi nasiel ten bod alebo co to je s rukou pretoze ja ho sama hladat nebudem.

kacena

Ahojte, ja mam zasa taky problem, ze orgazmus dosiahnem len pri oralnom sexe, teda ked ma partner uspokojuje pusov, ale pri samotnom sexe som ho nemala este nikdy

sss

Ani ja som zo zaciatku orgazmus nemala ale potom prisiel ten "pravy" a bolo to. a teraz ho mavam pravidelne a je to ta najkrajsia vec na svete. Alebo to skus najprv sama a potom to uz bude lahsie aj s partnerom.