co je podla vs zle?

Príspevok v téme: co je podla vs zle?
ich

Viem ze vzdy sa najde niekto kto je na tom horsie ako ja. Vobec ma to neutesuje.
Viem ze na tom niesom dobre, ale neviem nakolko som na tom zle.
Som bulimicka vracajuca kazdy den.
Cez vikend mavam okolo 5, 6 zachvatov a cez tyzden tak 3. Niekedy sa citim silnejsia a vtedy je to aj jeden. To ale nebyva casto...lepsit sa to nelepsi, ale horsi...
zaujimalo by ma ako casto maju zachvaty ostatne bulimicky, alebo aj ako casto mavali zachvaty exbulimicky.

anetka-fakt

ale nie.. ziadat o pomoc nikoho nebudem.
ani nasi nevedia co mi je. vsimli si, ze jem vela, ale su radi, po obdobi, ked som nejedla vobec.
dakujem, si strasne zlata..idem ku zubarke..po nej nebudem moct jest..sa tesim :D ale nie, zartujem :)))

jaja

a jasne,ze je to tazke...ale nenechaj to zajst dalej....ak si nevies sama pomoct,nehanbi sa poziadat niekoho kompetentneho o pomoc..

jaja

tak treba zamestnat mysel niecim inym,aby nemala cas mysliet na jedlo a chudnutie :)ist niekam s kamaratmi,medzi ludi,poprechadzat sa,zaplavat si..hm?

anetka-fakt

mas pravdu..ale neviem sa kontrolovat. Myslim stale na jedlo a snazim sa nemysliet, ale.. tazko :)
ty si sa z toho ako dostala?

anetka-fakt

ved ano, ale robila som to z vacsej casti aj pre seba..nie len pre neho.
a o vyvazenu a pravidelnu stravu sa snazim uz dost dlho. lenze ked raz na mna pride, ani nie pocit hladu, ale chut, tak to sa neda, vies... :)
ty si mala, alebo mas podobny problem?

jaja

no vidis,ze si sa mu pacila,tak nevymyslaj...:)snaz sa hlavne jest vyvazene,neprejedat sa a sportovat,ale len zdravo!lebo inak budes v zajati jojo efektu a to psychike urcite nepomoze...

anetka-fakt

praveze on mi stale opakoval, ake ma stastie a ako sa mu pacim.. ale som si myslela, ze v duchu so mnou nie je spokojny. Ved to by mi urcite nepovedal.. a ano, chcem zchudnut..
teda aspon zo stehien. V obdobi nejdenia som bola posadnuta cvicenim, no aj to som zanedbala a teraz sa to snazim napravit..ale uz necvicim tak chorobne ako pred tym :)