zelena stolica u babatiek

Príspevok v téme: zelena stolica u babatiek
mia

poradte mi prosim vas mam 2mesacnu dcerku predvcerom som bola s nou u doktorky pretoze mame sopliky tak povedala ze mame iba nadchu a dala nam kvapky ale vcera mi zacala kakat take riedkejsie a do zelena(niekto mi hovoril ze to tak moze babatko kakat a nic mu nemusi byt a zas iní mi povedali ze je mu nieco)tak nemate s tym niekto skusenosti

zuzka24

bohuzial,ono je to vsetko o psychike matky....:((samozrejme matka nemoze byt spokojna a kludna ked ma doma uplakane babo..

beb

Ahoj, ja teda nechápem, ako sa niektoré mamy dokážu robiť "múdre". Ja som mala 3 deti a nikdy som nemala dosť mlieka. Jasné, že som ich kojiť chcela, ale mlieka sa mi utvorilo tak zo 2 mililitre.Keď som prišla domov s prvým z pôrodnice, tak sme sa trápili, ťahal stále a nemal čo.Tiež mal zelenú stolicu. Až potom prišla sestrička a hneď povedala, že sú to "hladové " stolice. Okamžite musel byť prikrmovaný. Takže ak niekto má dosť mlieka, nech sa netvári, že tá matka, ktorá nekojí, je tá zlá, lebo nechce.B.

zuzka24

never tomu ak niekto povie,ze mas slabe mlieko,alebo malo mlieka!!!!!dietatko potrebuje tvoje mliecko urcite aspon pol roka!ja som kojila do roka a pol!!!ak neplace,papa,pribera,zelena stolica problem nemusi byt,fakt to moze suvisiet s prednym mlieckom...

babuš

Možno v týchto horúčavách viacej pije predného mlieka - a ak má soplíky, asi jej už na to zadné, sýte ani nezostane chuť. Z toho je zelená stolica celkom normálna (my sme v podstate inú ani nemali). Samozrejme, radšej ju sleduj, či nemá teploty, mimoriadne suchú pleť, málo mokrých plienok a pod. Zelená stolia býva aj redšia, a ak má náhodou infekčnú hnačku (pri kojených deťoch veľmi zriedkavá), mohlo by dôjsť k dehydratácii. Ale nechcem ťa strašiť, pravdepodobne je všetko O.K.

mia

no ale my sme mali do predvcera taku skor zltu a ta bola zevraj v pohode ked ju videla doktorka ale tato mi nepripada normalna a je taka vodnatejsia a sliska