zelena stolica u babatiek

Príspevok v téme: zelena stolica u babatiek
mia

poradte mi prosim vas mam 2mesacnu dcerku predvcerom som bola s nou u doktorky pretoze mame sopliky tak povedala ze mame iba nadchu a dala nam kvapky ale vcera mi zacala kakat take riedkejsie a do zelena(niekto mi hovoril ze to tak moze babatko kakat a nic mu nemusi byt a zas iní mi povedali ze je mu nieco)tak nemate s tym niekto skusenosti

lenka18

poradte mi moj syn ma styri roky a od detsva mam problemi so stolicou 0d 6mesiacov narodenia mal tvrdu stolicu a aj dodnes a boji sa ist na zachot moze to byt aj nieco vazne... dakujem a tesim sa na odpoved

kamilka

Moja dcérka keď mala asi mesiac mala tiež zelenú stolicu, každý ma presviedčal, že je to z kojenia a veru nebolo. Mala bacila STAFYLOCOCUS AUREUS.

veronikaB

Ahoj
aj ja mam 3 mesačného syna a tiež ma zelenu stolici podľa mna zelene stolice nie su od hladu ale skor od toho predneho mlieka skus dat dietatku po dokojení este vypit po chvilke aj to čo si odtriekala tyv. zadné mlieko je hustejsie , pokial neplace a pribera je to podla mna OK. Držim palce V.

mira

Zelenu stolicu má bábätko keď mamička papá moc ovocia a ovocnej šťavy, hlavne tropického. Lepšie je jesť zeleninku . Viem to zo svojich skúseností.

mia

malo mlieka by som nemala mat lebo popritom ako ona pije ja odstriekam este z druheho prsnika minimalne 50 a mala uz spokojne spi.a v noci mi spi zvacsa najskor 6hodin a potom sa budime kazde 2 ale sak keby bola hladna tak urcite nespi tak dlho ne?a krmim ju ked si zaziada-nemame ziadny rezim pretoze niekedy 3hodiny aj vyse nepyta jest a niekedy sa naje a po 5minutach znova a takto to je niekedy aj cely den ale pritom odstriekam este vela mlieka

mirka 23

Zuzka 24, ja viem že materské mlieko je to najlepšie, ale keď je ho málo, tak sa nič nedá robiť, je lepšie prikrmovať, ako hladovať. Nechcela som tým povedať, že ženy nemajú kojiť.

danny

ahoj mi sme tiez mali zelenu stolicu az do zacatia prikrmov a nic malej nebolo, nebola ani hladna, keby bola hladna predsa by plakala, moja doktorka mi hovorila ze niektore babatka to maju, zalezi to aj od toho co mamina pojedla, a ked dava umele mlieko tak zas je to ok, pretoze mlieko casom redukuje a to robi zelenu stolicu, dont worry

jaja-jaja

Mia,kojíš bábätko? Máš dosť mlieka? pretože viem, keď bábätko kaká zelenú stolicu, hovorí sa že je to hladová stolica.

hrajja

pridavam sa k prispevku predomnou, aj ja viem, ze dieta , ktore nema dostatok vyzivy, moze mat zelenu stolicu, fakt sa tomu hovori hladova.
Mozno by aj potrebovalo viac a nevytiahne si mlieko.