mali pupacik pali to

Príspevok v téme: mali pupacik pali to
n....

ahojte .... neviem ci to je infekcia alebo ci je to normalne alebo ci to prejde ale na klitorise sa mi spravili take asi milimetrove pupaciky za sebu 2 to nie je ani pupacik taky vyrastok a ako keby ked sa toho dotknem boli to .. aaa pri pohl. styku ma to dost pali... a neviem co to je dakujem pa stretli ste sa s tym co to moze byt

biasa

mas gentitalny herpes...chod k doktorke.. je to neliecitelne, musis vydrzat kym to prejde.doktor ti da urychlovace hojenia. herpes sposobuje oslabena imunita, stres..snaz sa byt v pohode, udrzuj hygienu a vynechavaj pohl.styk pokial mas herpes..

n....

ahoj noo ja som aj na to zabudla a aj ma to preslo:))))))))))))))) naštaštie... :)))) teraz to tam dole je všetko dobree dakujem ti za radu a vylieč sa :P

lady ivana

Ahoj,ako si dopadla??Tie pupaciky su s najvacsou pravdepodobnostou herpes genitalis..Mam to akurat aj ja a som z toho hotova.Normalne sa mi to rtobieva len na zadku a teraz aj toto!Pohlavny styk ti neodporucam,partner by ti to mohol preniest aj niekde inde.Takisto davaj pozor aj ked sa uteras a podobne veci,ked sa chtiac ci nechtiac musis dotykat tvojho klitorisu.Samozrejme,len kym to neodoznie..A ked to pride znovu ti odporucam navstevu gynekologa pre potvrdenie diagnozy.Dostanes na to Acciclovir-antivirustatikum,ktore samozrejme absolutne nezabera dlhodobo,len zrychluje hojenie..Napis,ako si dopadla.Zatial pa