problem s erekciou

Príspevok v téme: problem s erekciou
erko

Ahojte. Moj problem spociva v tom ze mam akysi problem s erekciou... no je otazka ci je to psychickeho charakteru alebo mi vazne nieco je.. ci stym mozem urobit aj ja nieco alebo musim navstivit sexuologa ci urologa.. No takze.. doterza ked som bol s partnerkousom takmer vobec nemaval erekciu a penis som mal ako keby uplne znecitliveny(pred tym sa mi podobne nieco ani nestalo(napriklad pri masturbacii funguje uplne normalne)... Ked sa ma proste dotikala malo kedy ma to uplne vzrusilo.. asi tak 3 tyzdne dozadu sa to dalo do normalu. Jej dotyki ma vzrusuju a citim to tak ako by som mal.. lenze je vec ked napriklad sa mazname tak vtedy ma to uplne vzrusi ale napriklad ked sme normalnej v intimnej situacii a ona sa dotkne mojho penisu tak proste nic... ani ked sa mi ho dotika a ako kolvek co robi.. dkonca aj pri orale... proste bud ide ale uplne slabucka erekcia ze sa akoby len tak troska nafukne ale nic viac.. pri orale zas ked stojim a ona klaci na posteli tak je to ovela lepsie ale tiez nemam taku EREKCIU ako by som mal alebo ako niekedy mavam ked som totalne nadrzany. Dalej sme chceli mat sex a secko viac menej v pohode, erekcia dobra a isiel som si pre pansku ochranu a proste za tych 10 sekund mi erekcia opadla.. potom aj ked som mal dobru erekciu a pri sebe kondom, ako som si ho nasadzal tak opadala.. jednaj je vec ze mi uplne stahuje penis ale podla mna by sa to stavat nemalo. Ňo tak sa pytam niekoh skusenejsieho, alebo niekto co ma, alebo mal podobne problemy ako ja na nejake mozne riesenie, vopred dakujem .)

christine2

Aj u nás sa občas vyskytne takáto situácia. Hlavne, keď má toho priaťeľ veľa v práci, je vystresovaný a neoddýchnutý. Riešime to českým certifikovaným preparátom na bylinnej báze - Erectan. Je to na jednorázové užitie, bez chémie a sme spokojní obaja. A keď si chceme dopriať intenzívnejši zážitok použijeme od nich gél, ktorý navodí pocit vačšieho vzrušenia.

Borneo753

Nepomáha ti naštartovanie? Video alebo dlhšia predohra? Ak chceš skúsiť nejaký preparát tak skús niečo nie tak prepchaté chémiou ako bežné viagry. Na začiatok by si mohol skúsiť nasadiť peruánsky maca prášok od kiwu wuki je to bio látka a nie extra invazívna chémia

Hannna

skús výživový doplnok z potrebných aminokyselín kvôli podpore od predajcu erectan.cz a hneď na druhý deň ho máš doma a môžeš fičať

martin8ee

Vyskusaj Vimax, mne velmi pomohol na zlepsenie erekcie. Je tak isto aj na problem s predcasnou ejakulaciou. Na Slovensku sa sice nepredava ale videl som nejake inzeraty na predaj.sk kde ho niekto predaval tak vyskusaj a uvidis... odporucam :)

alicakl

Hello Boy.Mám kamaráta, ktorý toto riešil,najskôr mu radili zmeniť partnerku,potom skúsiť chlapa a nakoniec pri vyšetrení mu zistili že má nejaký zápal. Doužíval lieky a má pokoj.Takže sa nebojte,nehanbite a hor sa k lekárovi.Aby ste to nakoniec nemali chronické.

anonym777

skus si kupit jemnejsi a vecsi kondom a nech ti navlece ustami nech sa ten kondom pretahuje,lebo ked ho mas nadoraz tak s toho nic nemas sa necudujem

sestramaja

prosim aj ja o rady,stava sa to aj mojmu priatelovi,par krat sme boli spolu v intimnej chvili a nic,presne ako opisoval erko,vcera som to tu prehladavala stranu po strane o erekcii ale.. nikto nevie naozaj poradit?mne na tom velmi zalezi,nie kvoli sebe ale aby som jeho videla mat pozitok z toho,prosim o rady