problem s erekciou

Príspevok v téme: problem s erekciou
erko

Ahojte. Moj problem spociva v tom ze mam akysi problem s erekciou... no je otazka ci je to psychickeho charakteru alebo mi vazne nieco je.. ci stym mozem urobit aj ja nieco alebo musim navstivit sexuologa ci urologa.. No takze.. doterza ked som bol s partnerkousom takmer vobec nemaval erekciu a penis som mal ako keby uplne znecitliveny(pred tym sa mi podobne nieco ani nestalo(napriklad pri masturbacii funguje uplne normalne)... Ked sa ma proste dotikala malo kedy ma to uplne vzrusilo.. asi tak 3 tyzdne dozadu sa to dalo do normalu. Jej dotyki ma vzrusuju a citim to tak ako by som mal.. lenze je vec ked napriklad sa mazname tak vtedy ma to uplne vzrusi ale napriklad ked sme normalnej v intimnej situacii a ona sa dotkne mojho penisu tak proste nic... ani ked sa mi ho dotika a ako kolvek co robi.. dkonca aj pri orale... proste bud ide ale uplne slabucka erekcia ze sa akoby len tak troska nafukne ale nic viac.. pri orale zas ked stojim a ona klaci na posteli tak je to ovela lepsie ale tiez nemam taku EREKCIU ako by som mal alebo ako niekedy mavam ked som totalne nadrzany. Dalej sme chceli mat sex a secko viac menej v pohode, erekcia dobra a isiel som si pre pansku ochranu a proste za tych 10 sekund mi erekcia opadla.. potom aj ked som mal dobru erekciu a pri sebe kondom, ako som si ho nasadzal tak opadala.. jednaj je vec ze mi uplne stahuje penis ale podla mna by sa to stavat nemalo. Ňo tak sa pytam niekoh skusenejsieho, alebo niekto co ma, alebo mal podobne problemy ako ja na nejake mozne riesenie, vopred dakujem .)

bolkett

Tabletky na erekciu - erotonus.com Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Erotonus funguje aj za nižšiu cenu.

Sexuolog33

Alebo by ti pomohlo, ak.by sa Defcon prezliekol.za prostitutku, ty by si mu do zadku vrazil 5 x 100.klinec, ale hlavickou napred, nalial mu tam este tekute olovo a na koniec by si mu to tam natlacil kominarskou gulou. Postupne, ako.by mu to trhalo RlT, by si mohol dospiet k orgazmu. Vidiet Defcona, ako mu zo zadku tecu spalene smradlave hovna je ten najorgazmickejsi zazitok na cely zivot, to mi ver. A na zaver by mu mohli este manikurovymi noznickami urobit obriezku, ach vzrusila ma ta predstava, idem masturbovat...

Defcon

Asi mas tzv impotentitidu. Sposobuje ju virus zmäkcovacus penisus. Liecba je jednoducha, treba napchat do mocovj rury co najviac cementu a ako armovacie zelezo pouzi klinec size100. Tiez pomaha stara znama metoda strcit do úlu a zabuchat, vcelicky sa postaraju

flashter

stava sa ze mam tyzden dva kedy mam trochu problem s erekciou, nie je taka pevna a stala ako zvykne byt, vtedy uzivam clavin na podporu, som s nim spokojna

operko

nazdar, stalo sa to aj mne...je to podla mna stresom...skus sa dat do kludu a nikam sa neponahlaj...ak mas znameho co ti viagru doda bez predpisu tak to je fajn...ale na druhej strane to je len docasne a musis ju uzivat pred kazdym sexom a sposobuje to bolesti hlavy a podobne...mal som podobne problemy takze viem o com tu hovorim..mozno mas znizenu hladinu hormonov a na to su dobre vyzivove doplnky ktorych je plny internet...skusal som clavin, erexus, zerex, erexan a najvyhodnejsie vychadza erexus je tam 30 kapsul za dakych 23 eur tusim...objednaj rovno 2 balenia nech ti to vyjde aspon na mesiac a uvidis ci sa to zlepsi ak nie vyhladaj lekarsku pomoc aby urcili ci nemas poruchu inde