PRVY ORGAZMUS (ženy)

chiconyvv

??? noo to je v pohode...ja absolutne neviem ake su to pocity..ci su rozdielne alebo rovnake :D :D kedze som to este nezazila..ale myslim ze je to nieco ine..pocitovo...

janussska...okej..drzim teda aj ja palce :)

miciii..no neviem co je na tom take zvlastne ze sa mi to nedari ked sa chcem spravit sama :D :D nie sme vsecia super v sexe.. :)

???

"dodne sen som nedosiahla vaginálny orgazmus len klit a chcela by som ho dosiahnuť ale nejak mi to strašne nevadí aspoň niečo"

Ech, sorry, asi budem vypadat ako uplne blba do sexu, ale co je rozdiel medzi vaginalnym orgazmom a klitorysnym???
Su to dva rozlicne pocity, alebo ako to je??? Mozno to neviem, lebo sex som este nemala, ale prstovacky ano, a tam so "to" (jedno z tych dvoch) dosiahla, aj jazykom, ale tak to je aky potom? Ked sa to zacina drazdenim klitaku, ale pokracuje sa aj vnutri :-D.
Len ma prosim neznos... Fakt by som to chcela vediet... A to mam prosim pekne 19 rokov :-O

janussska

miciiiii ja si to tiez neviem spravit sama...neviem preco si na nu vyletela...

a ja mam bohuzial ten isty problem..ale tak neberiem to ako tragediu...raz to hadam pride :) tak si drzme palce

magdaa

kedy?po dvoch pôrodoch..to znamená,asi po štyroch rokoch manželského života...a tiež som sa natrápila a poplakala si..

miciiiiiiiii

No tak moja ty chces orgazmus pri sexe dosiahnut a to s anevies spravit ani sama?..by som ti radila sa naucit spravit sama najprv..ja osobne to nechapem jak to niekto nemoze vedet sa spravit sam ale v poho =)ludia su vselijaki....co sa tyka orgazmu pri sexe ten som ani ja nemala este alebo len taky polovicny tazko to opisat aleviem ze sa mi to raz podarii lebo uz som take stavy mala ze to skoro mohlo byt =).....ja mam 22 rokov toto je moj treti sexualny partner..ale s tymi predtym som spavala veelmi malo..s tymto som asi rok aj 8 mesiacov..ale urcite sa to zlepsuje...a hlavne na to netreba myslet pri sexea byt uvolnena =).....

m.

no, podla mna je najlepsie, ked sa najprv naucis si to spravit sama - potom aj zistis, ze co sa ti paci viacej co menej a mozes sa o tieto zistenia podelit s frajerom:)
no a co sa tyka toho casu, tak udajne to moze trvat 1-2roky od zaciatku sexualneho zivota a je to uplne normalne a v poriadku.

chiconyvv

ani sama ho neviem dosiahnut..ani vag. ani klit. Partner sa snazi..aj jazykom aj rukou ale bohuzial..mozno je chyba vo mne..alebo to chce este cas..neviem..

soja

a tvoj partner má aspoň snahu ťa spraviť? či jazykom alebo rukou alebo len čakáte kým dosiahneš vag orgazmus

soja

no ja ti poviem že prvý orgazmus som dosiahla asi keď som bola v 6 triede na základke. a to je čo povedať. samozrejem sama v sprche. a s partnerom to nejakú tú chvílu trvalo - teda s prvým, ja som bola strašne hamblivá on bol moj prvý a tak to bolo pre mna strašné. dodne sen som nedosiahla vaginálny orgazmus len klit a chcela by som ho dosiahnuť ale nejak mi to strašne nevadí aspoň niečo