Zapaleny penis?

qqq1

moj manzel ma na penise male drobne vyrazky a tecie mu z neho hnis a potom vsetkom mu zdola penisu trci pokazka a predtym to nemal ...prosim Vas poradte mi som z toho hotova , on povedal ze bol na odberi a nic take tam nema len je prechladnuty dakujem zufalka

qqq1

moj manzel ma na penise male drobne vyrazky a tecie mu z neho hnis a potom vsetkom mu zdola penisu trci pokazka a predtym to nemal ...prosim Vas poradte mi som z toho hotova , on povedal ze bol na odberi a nic take tam nema len je prechladnuty dakujem zufalka

questiion

zdravim, mam jeden probem, raz pri odmoceni vo vlaku sa mi stalo ze som si pricvikol penis spodkami, ale štal som nadalej, potom som samozrejme uvolnil, konkretne pred asi 2 dnami sa to stalo a vcera ma vecer zacal stipat penis pri moceni a vecer som ani zaspat nemohol pre bolest. Mam sa niecoho obavat? ci to prejde? lebo mam pocit ze uz ma az tak nestipe, ale stale mam pocit akoby som mal ist na WC. fakt neprijemne. dik za radu

Megabanan

prosim vas moze mi niekto poradit mam problem nedokazem si tiahnut predkosku na penise a ked stiahnem nasilu tak to hrozne boli mam stim problem uz asi polroka.k lekarovi sa dost hambim...prosim ak ma niekto skusenost tak budem vdacny za kazdu radu...Dakuje

romi261

ahojte prosim vas mam zapaleny penis uz asi 2 tyzdne.niekedy ma svrbi ale teraz uz nie. ked si vytiahnem predkozku tak tam mavam take biele ako hnis.po vyvrcholeni pri sexe ma trosku pali mechur. potom je velmi cerveny a mam ho taky flakaty akokeby isla dolu koza.

urolog

treba vetrat predkozku pretiahnut a nechat zaschnut ide o zapareny vak predkozky a zaluda vymocit harmancek a nechat zaschnut pripadne antibiotika na chlamidie ,kvasinky umyvat iba vlaznou vodou nie mydlom ...ale hlavne sucho v predkozkovom vaku a nosit bielizen bavlna 100%

via

K lekárovi určite choď.V Bystrici je Dr. Kubiš.Je dobrý a veľmi diskrétny.Zaujímavé je,že chlapi sa urológov tak hanbia,zatiaľčo keď sa gynekológ špŕta v žene je to podľa všetkých normálne.