Profertil - ma niekto skusenosti?

vercab

Ivka1 tebe sa podarilo takto otehotniet? No uvidíme či to pomôže zatiaľ ich nejdem kupovať teraz manžel na ísť na spermiogram a uvidíme ču sa niečo zlepšilo. Chcem sa tá opýtať neviem si vypočítat moc dobre plodne dni lebo mám nepravidelnu menstruaciu možno aj preto sa mi nedari otehotniet ked neviem kedy som plodna. Uz som aj užívala duphaston a neupravilo sa mi to .

Ivka 1

Vercab je možné nastaviť pre vás oboch režim prípravy na otehotnenie. Veľmi často sú obaja partneri naoko v poriadku a nedarí sa. Tu aspoň poznáme "dôvod" ,prečo sa vám nedarí otehotnieť .Vieme sa poradiť aj s lekármi prírodnej medicíny, mám však málo informácii , napíšte mi na mail ak budete chcieť. Všeobecná rada: čaj Aloe Blossom Herbal Tea, Aloe Berry Nectár,A BETA CARE,VITOLIZE MEN.... Veľmi sa osvedčila detoxikácia organizmu.

vercab

Ivka 1 umna je všetko v poriadku ked som bola na vyšetrenich ták mi lekárka povedala že hej. Najprv som užívala clostilbegyt a duphastom celé 3 mesiace a až potom šiel manžel na spermiogram a teraz užíva profertil. A aké by mal manžel este užívať živiny alebo vitamíni?

Ivka 1

Vercab u Teba je všetko v poriadku ? Profertil sám o sebe nestačí. Je potrebné prečistiť organizmus a doplniť živiny. Kvalita smermii by sa mala zlepšiť.

vercab

Ahojte mi s manželom sa snažíme o babo uz rok a pol a stale nič. Bol si urobiť spermiogram a ma malo pohyblivých spermií a doktorka mu odporučila profertil uz to užíva 3 mesiace a stale niesom tehotná poraďte mi niečo iné ak viete co pomáha?

HanMorav

Zdravím,
mám 2ks Profertilu 180tbl které již nepotřebujeme, pokud by jste někdo měl zájem napište na HanMorav@seznam.cz, cena je 1800Kč za kus

sei

Môj manžel užíval Profertil 5 mesiacov kvôli zníženej tvorbe spermií, snažíme sa o bábo 4 roky, zatiaľ neúspešne, tak neviem, nám profertil zatiaľ nepomohol vôbec.

Ivka 1

Ivka manzel ma poruchu v tvorbe spermii?
Vzhladom k tomu,ze si uz bola 2x tehotna, nechapem preco uziva profertil.

ivka.

Ahojte,chem sa vas opytat aka je dlha liecba s profertilom.moj manzel to zacal uzivat v january.ja som mala 2-krat opakovany abort.tak mi poradte ja nechcem uz dalej trpiet a byt zufala.dakujem