HAK NOVYNETTE_nazory

jalonka

s touto antikoncepciou osobne nemam dobru skusenost...dost vazne psychicke problemy atd. ale poznam vela ludi ktori s nou nemali problemy tak neviem no asi som moc precitlivena no:D...

qqqqqqqqq

Chcela by som sa spytat. Minulu sobotu sa mi stala taka vec, ze som si zobrala sobotnajsiu tabletku ale z ineho policka jak som mala, proste som si to nevsimla. No nasledujuci den som normalne pokracovala v nedeli tej ktoru som si uz normalne mala dat, cize tu sobotu som si tam liek nechala, ze si ho dam dalsiu sobotu, na ktoru som mala ten prvy liek.:D ja neviem ci ste ma pochopili ale snazila som sa to najmudrejsie vysvetlit. Tak teda moze to nejako ovplyvnit ucinok ?

machulka006

nic sa nestane keby si zobrala na druhý deň dve tabletky? skús to spraviť v prvom týždni užívania a o deväť mesiacov sa ozvi či máš chlapčeka alebo dievčatko...ja poradňu antikoncepcia.sk a antikoncepcia.com sledujem denne niekoľko krát, a jednoznačne je tam napísané, že do 12hodín, dokonca to máš aj na letáčiku, a je to síce jedna hodina ale tá jedna hodina môže dosť posr*ť niekomu aj život... ja nestresujem, iba nemám rada, keď niekto závadza ostatných nesprávnymi informáciami, niekto by mohol na to aj doplatiť, keby sa držal tvojich rád... čo sa týka antikoncepcie, myslím, si že toho o tom viem až moc, a to samozrejme teraz nechcem machrovať, iba podotknúť, že čo sa tohto týka, nie je to sranda, a už vôbec nie je pravda to čo si napísala ty, že by sa nič nestalo ak by si zobrala v jeden deň naraz dve tabletky, samozrejme, stať sa nemusí nič, ale každopádne to riskovať netreba, pretože výrobcovia ti garantujú len omyl do 12 hodín a tak isto to odporúčajú aj gynekologovia...

nicoleta

..machulka006 ... no mne povedal osobne gynekolog .. ze do 13 h.. mozes sa spytat na www.antikoncepcia.sk ale nechapme preco sa rozculujes koli jednej hodine ahh.... a aj keby som zobrala na dalsi den 2 tabl. nic sa nestane ... tak neviem co stresujes

dievca01

pokial viem,tak HAK sa berie aj na "spravidelnenie" kramov. a ja viem na co to je,ale chcem si byt uplne ista. a mam zachvilku 18rokov.

machulka006

nicoleta: HAK ak sa zabudne tak sa môže zobrať najneskôr do 12 (!!!) hodín bez toho aby to ovplyvnilo účinok, a nie do 13 ako si napísala ty ! ! !