smutna z bakterii :((

Príspevok v téme: smutna z bakterii :((
kristinka

no caute ladynky..no ja som z toho debil..si predstavte pred 2 tyzdnami mi z krvi zistili nejaky maly podiel chlamydii, no nedalo sa povedat ze je to este pozitivne..bolo to na hranici a povedali ze ked nastanu nejake problemy tak ze aby som prisla..no a nastali..zacalo ma boliet v podbrusku..tak mam antibiotika a priatela tiez poslali na urologiu..a viete co je sranda?on je moj prvy a ja jeho tiez!!na 100% mi nebol neverny a ja jemu tiez..o tom sa nemusime ani bavit..no doktor povedal ze to sa prenasa LEN pohl. stykom..ze ma frajer mozno podviedol s nejakou co to mala..ale to je taka somarina az to boli.. ale najnovsie clanky hovoria ze sa to da chytit aj vodou a aj na zachode a aj inak..potvrdil to priatelovi aj urolog..no dobre ale o to by ani neslo..asi to je dost blbe..ale dneska ma to nejako prepadlo tie problemy s chlamydiami a ako bol u mna priatel tak som sa rozplakala..ze preco akurat my..ze predsa som neni ziadny stetka co furt niekoho strieda a on tiez nie je ziadny kurevnik..on je moj prvy a ja jeho tiez.. a gynekolog si mysli asi pravy opak o nas..je mi na nic aj z tych tabletiek co proti tomu beriem ale aj celkovo..sice ich beriem len druhy den a pobolieva ma ete trosku podbrusko ked ho stlacim, no ja vam mam taky strach ze sa toho nezbavim..ze to budem mat nafurt..co ked mi tie antibiotika nezaberu.. :(( ja som sa vam cela len tak vyrozpravat.. :(

macka28

Ahoj. Ja som na tom podobne ako Ty.Môj partner je pre mňa prvým mužom, na sex som dlho čakala, kým nestretnem niekoho, s kým chcem byť. Dostala som chlamýdie. Bola som z toho na nervy, teraz to ľutujem, lebo myslím, že tým strachom a hanbou som si narobila problémy, trápia ma obličky. Veľmi ma to zložilo. Sme po preliečení, ale napriek tomu, že som si dala dvakrát overiť, či je to už preč, stále niečo cítim, a myslím, že dám ten test urobiť znovu. Hlavne sa neboj, nehanbi. Môj nový gynekológ mi povedal, že to má každá 4.žena, vraj fakt aj z bazénov, uterákov. Je to ale riadne svinstvo, to je fakt. Ak sa niečo nové dozvieš, tak to prosím Ťa napíš sem do fóra, som rada, že existuje. Človek sa fakt niekedy potrebuje vyrozprávať. Ak Ťa môžem poprosiť, kto Ti bral krv na vyšetrenie?

zuzanka5689

moja, kasli na gynekologa aj na vsetkych lekarov, ktori si hned myslia, ze ked je nejaka zena chora, ze hned musela robit neviem co. vcera som sa na tom zakroku tiez citila ako najvacsia spina, akoby som spala aspon s 10 kedze mam tie kondylomy...

kristinka

CHLAMÝDIA TRACHOMATIS
Infikovanie nastáva pohlavným stykom, alebo PRIAMYM KONTAKTOM S INFIKOVANÝMI VECAMI! Čiže nie len pohlavným stykom. Spôsobuje: zápaly očných spojiviek, zápaly kĺbov, pľúc, u žien zápaly vonkajších a vnútorných rodidiel, u mužov zápal semenníkov, nadsemenníkov, prostaty, zápaly močových ciest, zápaly pobrušnice.

CHLAMÝDIA PSITTACI
Prenáša sa na ľudí vzdušnou cestou, výlučkami zvierat, poraneniami, kontaktom s infikovanými vtákmi (holuby, papagáje, morky) a domácimi zvieratami (ovce, kravy, mačky), vzniká psitakóza.

CHLAMÝDIA PNEUMONIAE
Šíri sa inhalačným prenosom, spôsobuje zápal nosohltana, prínosových dutín, priedušiek, pľúc, prieduškovú astmu, ale môže postihnúť i srdce.

no a ja mam to prve.. :( mala som bolesti v podbrusku..no teraz mam len trosku bolest ked stlacim.. no aj tak to je neprijemne..a k tomu ze ked sa niekto dozvie ze mam chlamydie tak este stale pretrvava taky mytus ze to moze byt len z pohlavneho styku..popritom je on moj prvy a ja jeho tiez..sme z toho zhrozeni.. :(no priatel este nema vysledky..mozno ze to ani nema..nema ziadne priznaky u neho sa neobjavili..ale na vysetrenie ist musel

zuzanka5689

viem ako sa citis, ja som dostala kondylomy, take bradavice, su v posve, a tiez som mala v zivote jedneho sex.partnera, kt.som si vzala aj za manzela, vcera mi to vyskrabovali v nemocnici, a dnes sa mi zda, ze tam stale nieco je, sposobuje to Hpv virus, neda sa to liecit. uplne ti rozumiem. s chlamydiami nemam skusenosti, co je to vlastne?