Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

holiaci strojcek

Príspevok v téme: holiaci strojcek
smajlinka

VIEM ZE TO NEPATRI K CHOROBAM ALE CITAJU TO ZENY TAK BY MI SNAD MOHLI PORADIT... CHCELA BY SOM SI KUPIT DAMSKY DEPILATOR KTORY BY SOM MOHLA POUZIVAT AJ NA NOHY AJ NA INTIMNE PARTIE A BOLA BY SOM VDACNA KEBY MI NIEKTO VEDEL PORADIT KONKRETNU ZNACKU A TYP S KTORYM MATE DOBRE SKUSENOSTI. DOST RYCHLO MI RASTU CHLPKY A KED CHCEM HLADKU POKOZKU TAK ZILETKOU SA MUSIM HOLIT KAZDY DEN PRETO BY SOM OCENILA ABY PO DEPILACII OSTALA POKOZKA CO NAJDLSIE HLADKA A ABY TO VYTRHALO VSETKY CHLPKY. AK TO AJ BOLI TO NEVADI TU CHVILU VYDRZIM LEBO NAOZAJ UZ MA TO HOLENIE OTRAVUJE, DAKUJEM ZA ODPOVEDE PEKNY DEN

malka

ja mam celkom dobre skusenosti s holiacim strojcekom Silk épil ever soft od Braunu. ale na nohach teda vsetky chlpky ani zdaleka nevytrha. ale super je to, co sa tyka intimnych partii a podpazusia, to je potom hladucke cely tyzden.v no ale chcela som sa aj ja este opytat - pises, ze A KED CHCEM HLADKU POKOZKU TAK ZILETKOU SA MUSIM HOLIT KAZDY DEN - no tak som sa chcela spytat, ci to aj tie intimne partie, lebo mne sa to da holit iba po urcitom case (a teda tiez aj ten strojcek pouzit), ked uz tie chlpky maju urcitu velkost trochu, lebo inac mi len krv z toho tecie...tak som sa chcela opytat, ze ci mas nejaku speci techniku alebo co, lebo by som to tiez chcela mat furt hladke:)