Ázijská huba , Kombucha

Príspevok v téme: Ázijská huba , Kombucha
duro

Ponúkame a velmy odporúčame kombuchu pre ľudí , ktorí majú ťažké zdravotné problémy : onkologické , astmatické ochorenia , diabetické , žalúdočné ochorenia , alergie a kopec ešte ďalších ochorení ........ Jej účinky sa potvrdili aj vedcami z celého sveta . Je výborná pre všetky vekové kategórie . Určite máte otázky , že aké má kombucha účinky : - harmonizuje činnosť tenkého a hrubého čreva, posilňuje Pečeň a Obličky -posilňuje aktivitu mozgu - posilňuje imunitný systém , - ma antibiotické účinky proti baktériám a vírusom , - očisťuje organizmus od škodlivých látok a vyplavuje z tela nikotín , - ma protirakovinový efekt , - zvyšuje účinky iných liekov , - regeneruje nervovy system , -pomaha pri stabilizovani krvneho cukru a kopec este dalsich ucinkov . Ucinky Kombuchy , nedosiahol ziadny iny napoj a vyborne chuti . Pritomnost bakterii mliecneho kvasenia ocenia ludia , ktori zo svojej stravy vylucili mliecne vyrobky.Obsahuje Enzymy , Polysacharidy ,Vitaminy B1 ,B2 ,B3 ,B6 ,B12 ,C ,D ,E ,K ,kyselina listova .Mikroorganizmy ( kvasinky a bakterie ) cca 2,5 mil. buniek v 1 ml kombuchy. Ponukame darcekove balenie na vyrobu vlastneho napoja z tohto fantastickeho symbiotickeho spolocenstva rozmanitych kvasiniek . Balicek obsahuje KOMBUCHU , NAVOD NA VLASTNY NAPOJ PODLA SVOJEJ CHUTI , BROZURKU O KOMBUCHE A AKO GRATIS CAJ NA VYROBU NAPOJA. Tento balicek len za 215 SK vrátane poštovného. Balné neplatíte zdarma na dobierku behom 2 dni . Neváhajte a kontaktujte nás .Je to vyborné aj ako prevencia, ktora vás ochráni pred chorobou . Je dokázané , že neodborné rozmnožovanie kombuchy ,nemá také účinky , ako je schopná produkovať . Na vaše otázky vám zodpovieme na : marta.likova@centrum.sk
0905 700 401

svetlušik

Kúpila som kombuchu z viacerých zdrojov, naposledy od p. Dura. Tie predošle mi rástli ťažko, a max.po druhom nasadení zahynuli. Celkové boli slabé. Z násady od p. Juraja mi však rastu pekné silné kombuchy. Sme s nimi veľmi spokojní!

zuzanka4

Ahoj Palot , no sak to je normalne ze sa rozmnozuje. Kazdemu sa rozmnozi ked si kupi od niekoho kombuchu. Aj ja som si kupila . Ale ja som prisla na to ze ta kombucha nema take ucinky ako ta materska. Lebo znami je biochemik a ma znacne skusenosti. A tento pan co tu predava , tak vie o tom viac ako kazdy iny podomovy predajca . Dokonca bol v Azii . A odtial to ma vsetky vedomosti. A vie , ako sa pestuju a neni to len rozmnozovanim ;)

palot

Milí priatelia kombuchy! Dostal som kombuchu od jednej známej a prisiel som postupne na to,ako si vyrobiť nápoj aj novú kombuchu.Teraz mi rastie aj vo fľaši,čo mám scedený nápoj. Ja ju pijem sám,tak sa mi stalo,že som si upil priamo z fľaše a zhltol som aj novú priesvitnú kombuchu. Káždý si musí nájsť ten správny čaj na prípravu.Ja si robím zo zeleného,čierneho,ovocného alebo aj iných ochutených čajov z Bonsai Klubu v NR. Som z okolia Nitry a môžem darovať, ak by mal niekto záujem. Mám ich v kelímku v chladničke asi 3-4 a skoro každé 2 týždne narastú nové.Do NR viem doniesť.Palo 0903708542,0905607849,lima2@centrum.sk

zuzano

Ahojte ,poradi mi niekto? Potrebovala by som viac vediet o azijskej hube kombuche. CItala som o tom vela clankov a zaujalo ma to .

danorege

Duro : Dakujem Vam za zaslanie balicka mozem povedat ze to perfektne chuti a mame z toho radost cela rodinka :) Dakujem

danorege

Duro : Dakujem Vam za zaslanie balicka mozem povedat ze to perfektne chuti a mame z toho radost cela rodinka :) Dakujem