Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Prosím poradte

?????

No chcela by som začať s niečim na umelé oplodnenie som zatiaľ nemyslela len na nejaké drobné vyšetrenia tá dovolenka nie je zlý nápad veď niečo vymyslíme

hula

Ak,to naozaj chceš,tak už treba niečo robiť.Ale poviem ti ešte niečo,až keď sme vyskúšali všetky možnosti,a prvý pokus umelého opdnenie nevyšiel,vtedy som si povedala končím,nebude zo mňa psychická troska,zariadim si život inak.S tým som išla na druhý pokus,že je to posledný pokus,už som to tak brala bude,bude,nebude,nebude.Až keď som na to tak úpenlivo nemyslela,vtedy to vyšlo.Možno nie je nikde problém,iba to až tak veľmi chcete,že to nevychádza.Urobte si romantickú dovolenku,zabudnite na starosti,odýchnite si,a kto vie,či neprídete traja.

Ivka 1

Odporúčam v prvom rade vyšetrenie obidvoch partnerov aj keď sa zatiaľ ešte nič nedeje, lebo za sterilné manželstvo sa pokladá také,kde ani po roku nechráneného pohl.styku nedôjde k oplodneniu. Urobiť spermiogram partnera
a hormonálny profil u partnerky by bolo
určite dobré.

?????

Počula som o ňom mám niečo podobné doma výpočet plodných dní veľký graf, aj aké pohlavia a kedy najlepšie splodiť no zatiaľ nám ani toto nevychádza už sa snažíme viac ako rok a pol už skoro dva a mám taký pocit že by sme sa mali dať asi vyšetriť aby sme obaja vedeli na čom sme

hula

Nepočula si o Dr.Jonášovi?Tam napíšeš a oni ti pošlú výpočet plodných dní,dní kedy je šanca na splodenie životaschopného dieťaťa,dokonca aj pohlavie.Ja som to dala asi piatim kamarátkam,a všetkým to vyšlo.Musíš im dať presný dátum a čas tvojho narodenia,dátum poslednej menštruácie,a ja by som im poslala aj partnerove údaje.Ja bohužiaľ som nevedela presnú hodinu a minútu ,takže som to nemohla využiť.Aj tu niekde bola téma Dr.Eugen Jonáš.

hula

No ja som už ten prípad,poslednej možnosti,ale poznám prípady,kedy stačí len liečba liekmi na úpravu hormónov a prišlo to.Neviem ako dlho si vydatá,a ako dlho sa o to pokúšate.Vtedy to treba riešiť,keď po roku intenzívnej snahy sa nedarí.Držím palce!

hula

Hlavu hore!Mne sa narodili dvojičky po 12 rokoch manželstva.No skončili sme v centre asistovanej reprodukcie.Takže príčin je veľa,ale aj možností.