prvotne priznaky

NelkaMima

Prosím poraďte..
Každý deň vypijem dve kávy a 2dcl vody, to je všetko... Nepociťujem smäd... Smedna nie som skoro vôbec.. Mávam však občas závraty ktoré prejdú, no niesu vždy... Okrem toho mi stále puchne ľavá noha, ktorú som mala zlomenú ale ešte keď som bola dieťa, teraz mam 32 rokov a 3 deti... Lekári mi tvrdili ze opuch zmizne keď prestanem kojiť ale nestalo sa, noha opucha aj naďalej... Cievne vyšetrenie som absolvovala a všetky výsledky OK, tak neviem...
Viac neviem ani za deň vypiť a keď sa snažím je na vracanie... Ak viete poraďte... Dakujem

NelkaMima

Prosím poraďte..
Každý deň vypijem dve kávy a 2dcl vody, to je všetko... Nepociťujem smäd... Smedna nie som skoro vôbec.. Mávam však občas závraty ktoré prejdú, no niesu vždy... Okrem toho mi stále puchne ľavá noha, ktorú som mala zlomenú ale ešte keď som bola dieťa, teraz mam 32 rokov a 3 deti... Lekári mi tvrdili ze opuch zmizne keď prestanem kojiť ale nestalo sa, noha opucha aj naďalej... Cievne vyšetrenie som absolvovala a všetky výsledky OK, tak neviem...
Viac neviem ani za deň vypiť a keď sa snažím je na vracanie... Ak viete poraďte... Dakujem

miskovamama

oprava: pri nejasnom alebo
p o z i t í v n o m /t.j. zlom/ výsledku dať si urobiť aj vyšetrenie krvi. Môj syn mal pri vyšetrení moču
+++ cukor a tiež aj zlé ketony. V krvi potom 18,9 cukor a okamžite bol hospitalizovaný v Ľubochni a skončil na infúziách.

miskovamama

Netreba váhať ani minútu a okamžite si dať skontrolovať cukor v moči a pri nejasnom alebo negatívnom výsledku aj v krvi. Ak sú už v moči ketony, je zle. Treba sa pýtať rovno do Ľubochne, tam najlepšie nastavia liečbu. Pekný deň.

mujuska230

dobry vecer......poslednej dobre mojho manzela bolievaju kolená a lakte, chodi casto močit a citit z neho aceton. Môže to byt priznak nejakej choroby???
Dakujem za odpoved

Andel

Podla toho ako dlho, zo zaciatku som ani ja nepocitovala smad, len som sa zacala dokonca aj v noci budit na malu, smad prisiel potom, ked uz bolo vela ketonov v tele. Spolu s tym je spojena aj divna chut v ustach, neviem to vysvetlit, ale po case to bol az zapach akoby za acetonom. Moze to vsak byt aj iba nachladenie, urcite by som to ale nepodcenovala, ak to trva viac ako 2 tyzdne