Oddialenie menzesu.Je to mozne aj takto?

Príspevok v téme: Oddialenie menzesu.Je to mozne aj takto?
maggiee

Menstruacia mi meska uz 10 dni co by nebol az taky velky problem ale dnes uz mam PMS: boli ma brucho, krce . Myslim ze zajtra to pride. Ale zajtra mam velmi Dolezity den a nemozem si dovolit byt malatna unavena a mat zlu naladuu.Musim byt ohybna a fit. Da sa oddialit tak aby zajtra neprisla aj ked uz mam PMS?prosim je to surne

iveta

chcela by som sa poinformovat, dcera ma 17 rokov a ide do Bulharska na dovolenku, odlieta 26.6 a vtedy by mala mat menzes, ako sa da oddialit? bola som aj u kynekologycky deckej a ta neodporuca ziadne tabletky ani inekciu, prosim poradte mi, dakujem

nanuskaaaa

basiak, ja som tam pre to bola v 14 kvoli dovolenke. a vobec ma nevysetrovala, len ssa ma spytala na kramy a tak, a predpisala

basiak

ahojte, mam 15 rokov a mam otazku, ze ci mi moze gynekologicka aj v takom mladom veku dat tabletky na oddialenie menstruacie.Bude ma vystrovat? ci mi vezme len krv? dakujem

evik18

my so sestrou ked som este nebrala HAK sme si oddalovali alebo aspon zmiernovali menzes citronom..vytlacali sme si stavu a pili..no v tvojom pripade neviem ci uz nie je neskoro