bolest klba ?

imka

ahoj emka051,ak budes moct prosom Ta daj mi potom vediet to hemeopatikum, mna boli akoby klb, ani sama neviem, nevystreluje mi bolest zatial inde, alebo je to viac menej na jednom mieste a praveze skor hore ako dole do nohy, akokeby som tam mala zaseknuty nejaky nerv. Zatial vdaka.

emka 051

Cauko Imka. Ja mam tiez nieco podobne, ale uz ma to trapi asi rok. Tiez ma hrozne boli klb, ide mi to az dole do nohy a normalne az do boku v oblasti zlcnika, vyskusala som vselico ale vysledok nulovy. Objednala som sa jednej homeopaticke tak uvidim dam ti vediet. Teba boli len klb alebo ti to tiez niekam vystreluje?

imka

asi to bude ten prievan, alebo dlhe sedenie, ja som si praveze myslela, ze mozno aj od plavania, lebo pravidelne plavam, ale potom ma napadlo, ze plavanie je praveze vhodne na klby, alebo nie, mozno to uz bolo vela. Alternativa, este raz vdaka.

Alternativa

Nesedela si v prievane, nefukal na Teba ventilator alebo klima? Moze to byt len spazmus /krc/ od dlheho sedenia. To teplo by mohlo priniest ulavu, ale pocuvaj svoje telo - ak sa bolest zvacsi, teplo zrus. A k tomu B-komplexu si kup aj magnezium - posobi proti krcom.

imka

Alteranativa -velmi pekne dakujem, neviem fakt od coho to moze byt,a to vysunutie platniciek by malo s cim suvisiet, ja neviem moznoze aj mam, kedy k tomu dochadza? Skusim vyskusat to teplo, este raz vdaka.

Alternativa

Skor si myslim, ze je to od krizovej casti chrbtice. Nemas problem s platnickami? Napr. mierne vysunutie platnicky moze sposobit zapal napr. sedacieho nervu, ale moznosti je viac. Skus suche teplo, cize nie vanu, ale termofor, elektricku podusku, lavatherm. Ak Ti to bude robit zle, okamzite teplo prec. Kludovy rezim, ziadne cvicenie. Mne pomaha anopyrin a zvysene mnozstvo B-komplexu.