"Hnisava" vyrážka na penise

Príspevok v téme: "Hnisava" vyrážka na penise
anonymnyprispevok

Dobrý Deň..
Na penise sami objavila "vyrážka". Keď na ňu pritlačím - bolí to. Keď som sa ju snažil "vytlaciť" vyzeralo to ako hnis.. po tele mi až behali zimomriavky ako som to tlacil.. po vytlacení hnisu bola ta vyrazka asi o 50% mensia.. potom sa uz stade tlacila len krv tak som to nehal tak a siel sem.. ak viete ci je to vaznejsie piste.. som este len chalan - 14rokov.. dik za pomoc :/

Naruto

Dobrý deň mam 14 rokov a už asi 2 mesiace mám na penise vyrážku ktoru keď som stlačil išiel z nej taký hnis a potom už len krv a voda no po niekoľkých dňoch sa to tam zas nahromadilo teraz keď to už mesiac netlacim nič asi nieje a je oveľa menšia no vždy tam je no na internete je iba že by to mohla byť syfilis vyrážka no ja som nikdy nemal pohlavný vstyk ani partnerku ani nič také pls pomôžte mi a teraz už asi 4/5 dní mám také červené fľaky na žaludi prosím môže ísť o syfilis keď mám 14 rokov a nikdy som sa nebozkaval ani som nemal žiadny sexuálny sty)?

Naruto

Dobrý deň mam 14 rokov a už asi 2 mesiace mám na penise vyrážku ktoru keď som stlačil išiel z nej taký hnis a potom už len krv a voda no po niekoľkých dňoch sa to tam zas nahromadilo teraz keď to už mesiac netlacim nič asi nieje a je oveľa menšia no vždy tam je no na internete je iba že by to mohla byť syfilis vyrážka no ja som nikdy nemal pohlavný vstyk ani partnerku ani nič také pls pomôžte mi a teraz už asi 4/5 dní mám také červené fľaky na žaludi prosím môže ísť o syfilis keď mám 14 rokov a nikdy som sa nebozkaval ani som nemal žiadny sexuálny sty)?

Nikolass

Pred 4 týždňami sa mi na penise objavila guľôčka. Keď som na ňu tlačil tak nič z nej nešlo. Ale po čase sa začala zväčšovať . A potom som to vytlačil ako jebák a išla z tej guľôčky aj krv poradte prosím

Anonym19

Dobry den , dnes som zistil že sa mi sporavila vyražka na penise. Vyzera to ako jebak,ked si na to zatlačim tak to neboli,ale vnutri to je akokeby tvrde ? Čo s tim mam robit?.. poradte dakujem

Peter Farcad

Dobrý deň na penise keď som sa holil sa mi vytvorila vyražka je to ako mala bula v ktorej vnutri je hnis a keď sa toho chitím bolí to neviem či to mám vytlačiť alebo nechať tak mám 15 rokov a mám ju od včera :(