mam na to stale chut

sendy

pre matelka-neboj,ona sa nejaka najde,ja nastastie nemusim toho mojho tahat,lebo vzdy nas napadne nieco nove a je to aj pekne,asi preto ma to tak vzrusuje

matelko

he, tak ja mam skorej problem ze ja musim do toho tiskat holku. Najprv nechce, a potom sa zrazu rozbehne a uz sa nezastavi. Ale vadi mi to, ze keby som ja nezacal tak mame sex raz za tyzden. A mna to proste nebavi furt sa nekao "vtierat". Bohuzial som este nenatrafil na taku co by tahala do postele mna. Ale ja som asi uplne ina vekova kategoria... mlady zajko ;)

berenice17

ano chapem ale pokial mu to nevadi nemas sa coho bat-ja si myslim ze je len rad a keby mu to prekazalo tak ti to povie a nebude hladat inu zenu

sendy

bavili sme sa o tom,nevadi mu to,skor lichoti,no neviem,ci to nie je pre muza casto,aby nehladal nejaku-kludnejsiu,kedysi to nebolo take ako teraz,objavila som caro tohto aktu a neviem sa nabazit,ale vies,nie vzdy maju obaja na to chut,a mam obavy z odmietnutia,ved ani muzom nieje prijemne ked ich zena odmietne....

berenice17

no ja si myslim ze tvoj partner moze byt len rad ze ta stale tak pritahuje!a nebavila si sa snim niekedy o tom ,ci mu to neprekaza alebo je v poho a chodi s usmevom na perach:-))