Velka bolest prsnikov - PMS

evusa90

dobry den strasne ma bolievaju prsia pocas menstruacie aj mimo s priatelom sa pokusame o bábätko uz asi pol roka a stale nic prosim dajte mi niaku radu na otehotnenie a co mam robyt stymi prsnikami prosim odpovecte na email dakujem email-evusa90@azet.sk

SlniecQ_O

Prosím potrebujem radu, mám 16 rokov, už som mala pohlavný styk s priateľom niekoľko krát, naposledy asi pred cca týždňom a pol, a moja menštruácia ktorú som mala pred dvoma týždňami bola iná ako inokedy, resp., už som takú mala ...bolo to len také špinenie, a teraz posledných pár dní mám bolesti prsníkov,...bojím sa...nie som tehotná ??? :´-(

karioll

zufala
iba momograf sa nerobi,respektive robi ale po 40 roku zivota
najdi si ineho gynekologa a isiel by som hlavne za endokrinologom,kedze to je odbornik na hormony

zufala 22ojk

dobry den,
prosim Vas poradte, pred 2rokmi som mala vela starosti, odvtedy prakticky nemam menzes,vlastne vobec az dodnes.pred rokom a pol som uzivala nato homeopattika Sephia,tie zabrali na 3den presne,no odvtedy nic,aj ten menzes bol mizerny. SOm citliva povaha,mam plno starosti, studujem na tazkej skole.1.menzes v zivote som dostala po kortikosteroid.liecbe v 11rokoch, naproti tomu v nasej rodine sa to dostavalo vzdy okolo 18.roku zivota dost neskoro. Kortikosteroidy neberem od 15.rokov.tak uz neviem, jeden gynekolog mi poved.ze je mozne ze sa mi z tela vyplavili a vajecniky sa dostali zas na ten vek 11rokov a cakaju este nejakych 5-7rokov. Dalsi mi pichal vyvolavacky,kt.pred tymi 2rokmi prestali uplne zaberat,a len som vracala,tak som stym prestala, a dalsi ma chcel liecit ako zenu v prechode ale ze mozem dostat ztoho rakovinu krc.mater.-to som odmietla tak nic neberem, len ma posled. 4mesiace vzdy tak pocas asi tyzdna trapia naliate prsia, vzdy ma strasne boli na prsniku kde som mala Stafilok.Aurelusa. je to uz spistanie cyklu? alebo co? na sono ani mamog.prsov ma neposlal, zesom mlada, a brusko mam ok, len vajicka nedozrievaju.
poradte mi prosim nejaky doktor!!! moyete aj napisat na nia1-pd@azet.sk

wwww

RNG som v USA, kde si ten yam zakupim, je to drahe? Su to tablety? Kedy tozacat brat? Ma to nejake vedlajsie ucinky?

wwww

Nie, urcite nie som, ved som presne na 14 den cyklu ovulovala, u mna je tato bolest typicka, ale tento mesiac to boli ze az a s manzelom davame pozor, kedze dietatko este neplanujeme. A bradavky nemam citlive:)

RNG

Ber yam 2x1 gram.Ten je najucinnejsi.
Tiez pomaha pupalkovy/borakovy olej(3x1 gram)
damiana(2xgram)
Dong Quai(2x500 mg).
Z cajov damiana, alchemika, zihlava a ine.Tiez senovka grecka(fenugreek), semeno).