samoopalovaci krem SUNDANCE alebo NIVEA-SUMMER BEAUTY

Príspevok v téme: samoopalovaci krem SUNDANCE alebo NIVEA-SUMMER BEAUTY
laurikaa

Viem ze tu takychto tem je vela,ale nemate niekto skusenosti so samoopalovacim kremom Sundance maju ho v DM alebo s Nivea-summer beauty. Ktory doda intenzivnejsie opalenie? Mam tmave vlasy aj oci ale plet bledu takze sa chcem trochu opalit pred letom :Deste som samoopalovak nepouzivala takze neviem..Tento sundance maju u nas teraz za 120sk a Nivea summer beauty 400ml-140 sk. Tak ktory by ste mi odporucili?

Linda98

Ahoj tak ja momentalne pouzivam sundance z dm a som velmi spokojna :) ziadne flajy dovra cena a dlha vydrz natieram sa kazdy druhy den.

dadako

Inak ta nivea uzasne vonia a nie som zlta,kazdy mi hovori,ako som pekne opalena,mam aspon dobry pocit:)a teraz v lete to aj dobre vyzera.A tiez mam bledu pokozku...

Dr jajboli

Ja to tiež používam z AVONU "Skin So Soft" Satin Glow,Daily Body Moisturiser, takto je to napísané na veľkej tube. Je to príjemná vôňa a nie je vtieravo hnedá, ani žltá. Vydrží dlho, ale to ani nie je akože samoopaľovací krém, len vraj jemne sfarbí na zamatovo.Som biela ako smrť, tak sa týmto natieram a pôsobí to veľmi prirodzene.
KAždý samoopaľovací, keď sa sprchuješ, ide dolu, preto to treba stále natierať. Dobré je, keď máš oholené nohy a trebars si daj aj peeling na nohy, aby bola pokožka jemná a aby sa pekne krém robnomerne dal rozotrieť. JA som spokojná!Stojí to okolo 200, už neviem presne

dadako

Moje telo este na slnku nebolo,aj kvoli znamienkam sa bojim opalovat a ist do solaria,ale som pekne hneda.Pouzivala som mlieko na zhnednutie johnsons,teraz mam niveu.Treba si dat zalezat na rozotierani,pouzivat to pravidene a fleky nebudu.ahojte

zuuzu

laurika...no ja som používala Niveu, ale po pár dnoch sa mi urobili flaky. Tak asi tak. Radsej by som skusila solárko.

kamilauzjghd

pýtala som sa na to známych a jedna mi povedala že pokožku nemala hnedú ale žltu a druhá mi povedala že po dlhšej dbe sa jej začali robiť fleky aj ked si to dobre rozotierala

neznama 58

ahoj. ja som mala johnson, niveu aj garnier. a vsetky mali rovnaky ucinok... ale strasne smrdia tie kremy, postelna bielizen nehorazne smrdi po tom a tak isto aj oblecenie...