stereoidy a sex

DJ HiDe

No, o prave steroidy ist nemusi, totiz to aj niektore legalne doplnky vyzivy obsahuju latky, ktore obsahuje takmer kazdy steroid...
stretol som sa dokonca s pripravkami, ktore obsahovali latky, ako gamma oryzanol, smilax, ale aj inozin sa da povazovat za nebezpecnu latku...

miksinka

tak to je potom ok!Jeden moj kamos ma tiez nieco po 40 a chodi do fitka malokedy,tiez v minulosti cvicil,a stale vyzera super,tie svaly pokial su poctivo vypracovane tak len tak "nesplasnu"!!!!Potom sa neboj.A na tom mojom som to zistila tak:Jeho kamosi to bonzli,(tak medzi recou),nasla som aj u nho doma nejake pribalove letaky...a tiez velmi rychlo nabral.A nakoniec sa mi k tomu priznal.
Oni chlapi su na to hrozne haklivi,nechcu to ani nahodou priznat!a beru to väcsinou taki zaciatocnici,a nie 40 rocni.Tak si myslim,ze nemas dovod ho podozrievat.

garfield

miksi, on ma 40r. ked bol mladsi posiloval castejsie-aj mal viac hmoty. teraz naozaj len raz tyzdenne + jogging, ale sa mi to nezda, ze je stale taky vyrysovany..! ze by mu svaly same nesplasli? ako si to ty zistila..??

miksinka

ano,neo,mas pravdu,take hnusne sklony k agresivite.A zboznujem svalnacov!!!!
Ale nie kulturistov.len tak pekne vyrysovanych!!!!Mnam

neo

Pokial je mi zname, tak ti co beru steroidy byvaju nervozni a maju sklony ku agresivite (samozrejme moze to byt aj povahou) ale iste to nie je. Rad by som vedel ci maju baby radsej stihlych a vysportovanych, alebo svalnatych.

miksinka

a ako dlho posiluje,kolko rokov.Ten moj mi to tvrdil tiez,no ja som bola sikovnejsia a zistila to!je ten tvoj nervozny?

garfield

dakujem vsetkym za odpovede.. pytam sa preto, ze moj priatel tvrdi, ze nic neberie.. ale je mozne, aby bol taky "namakany", hoci posilnuje len 1x tyzdenne? a nadrzany je naozaj v jednom kuse..!

neo

Rad by som vsetkych ktori chcu brat steroidy varoval. Chapem ze urcity cas si budes kralovsky uzivat a kazda si bude pochvalovat aky si nadrzany. Ak to budes brat dlhsie ako pol roka, mozes zostat neplodny. A to nehovorim o poskodeni obliciek pecene a srdca. A s tym abstakom po vysadeni je to svata pravda. Naburas si vylucovanie vlastnych steroidov a chvilu potrva kym sa da telo do normalu (preto ten abstak). Ak mi niekto z vas neveri, kludne sa opytajte lekara. Ja by som to dobrovolne nikdy nebral.