dakujem

Príspevok v téme: dakujem
mf

ahojte vsetci,akurat som si nasla tuto stranku a precitala par clankov, su celkom zujimave a dost poucne,aj ja mam par bloblemov, mam uz dost dlho priatela s ktorym sa velmi milujeme, ale je tu jeden hacik,srasne sa bojim sexu, (estse som panna)neviem preco, bud preto ze som namala dobre skusenosti u gynekologycky,alebo preto ze som mala doma problemy,a aj oco s dedom ma obtazovali.... velmi sa xem s mojim pratelom milovat ale stale sa zlaknem a odtiahnem,moj dalsi problem je ten ze ma zacalo boliet v bodbrusi, citala som uz nejake veci ohladom tyx vselijakyx oxoreni ale ani jden si neviem priradit, ja mam sem tam vytoky, ale boleti pri moceni nemam,len stale mi treba na wc a strasne ma boli v podbrusi, uz sa xystam aj na gyndu ale nie kazdy lekar je dobry alebo lekarka a za dalsie sa strasne bojim, neviem ci som sisi alebo co, budem rada ak mi niekto poradi ak mal niekto podobny problem a by mi poradil aj nejakeho dobreho gynekologa,dakujem

pre zivot

dakujem aj tete za radu,:-)
tu doktorku si xem vymenit ale nefem za ktoru, pretoze väcsina ludi co som sa informovala tak nieje spokojna so svojim lekarom,
co sa tyka tyx cajov, tak ix pijem,
a co sa tyka mojho priatela, je xapavy, tolerantny,.......... vie o mojom detstve a nenuti ma do nicoho.

jatyon

zvlastne, hmmm.
miesto toho, aby ste sa zaoberali otazkami, a aby ste davali odpovede,
tak sa zaoberate so mnou.....
ja nie som zaujimavy.
Pekny den!

zivot

Ahoj, co sa tyka tej bolest tak najlepsie ti poradi aj tak len doktor. Pokial si nebola s tou svojou doktorkou spokojna tak ju vymen. Hovoris, ze ti stale treba na WC, moze to byt aj zapal mocoveho mechura. Moze to byt z obycajneho prechladnutie. Su na to caje, dostupne v kazdej lekarni bez predpisu, ale moze to byt aj nieco ine. Co sa tyka tvojho strachu, aky je tvoj priatel? Vie o tvojom dectve? Ak nie povedz mu to, rieste to spolu, ale hlavne sa do nicoho nenut.

Andrej

Mf,
ano Jatyon je makac. :)
Keby bol registrovany... dostal by od nas specialne oznacenie pre ludi co podla nasho nazoru dobre radia. :)
Ak by sa identifikoval ako medicinsky odbornik... tak by bol dokonca oznaceny ako Odbornik... vid spodna legenda... PS: tam este chyba "oznacenie" pre dobre radiacich...

mf

pre jatyon
pocuj ty si nejaka/y aktivna/y uz som si precitala par clankov a skoro vsade radis :-)...........
rob to aj nadalej :-).............

Alternativa

Pre mf : predovsetkym sa zbav pocitu, ze psychiater je pre blaznov. Vela vzdelanych a vobec nie cvoknutych ludi vyhladalo pomoc psychiatra s dobrym vysledkom. Jatyon ma pravdu - nehanbi sa a hovor o Tvojich pocitoch, zazitkoch, zabranach s ludmi, ktori Ti vedia pomoct = psychiater, psycholog.

mf

jessica
dakujem za radu a mas pravdu ze moj problem je psyxicky,lebo som mala doma dost vazne problemi.... a preco to mam brat tak ze nie vsetci xlapi su rovnaky? ja som nic take nenapisala :-), viem ze nie vcetci su rovnaky,