Chlpky okolo bradaviek

mandy21

ja som si ich vytrhavala pinzetou, ale raz som poskodila jeden korienok a zacal mi zarastat nie von, ale do boku, skratka dovnutra do koze. bolo to hrozne, musela som tu kozu otvorit ihlou a zvnutra som vytiahla asi 0.5 cm chlp.. no katastrofa. co keby rastol dalej. odvtedy si ich davam odstranovat laserom, je to malicko bolestive a po 5 sedeniach uz skoro nic nevyrasta

mango

Ahojte, ja som si ich tiež trhala pinzetov, no začali mi zarastať a teraz sa toho neviem zbaviť, už mám 2 fliačky do ktorých mi chĺpky stále zarastajú a mám z toho komplex, poraďte mi please

doudouch

Ahojte, mam rovnaky problem, ja som to vzdy riesila pinzetou a tak som ich vyplienila, lebo vlastne pri vytrhavani sa podari obcas vytiahnut aj korienok. Inym sposobom je branie antikoncepcie, niektore druhy odporucaju aj endokrinologovia (ja som na takom vysetreni bola), ti vacsinou predpisuju Diane 35, ktore vraj najlepsie potlacaju ochlpenie

anka

ahoj ja si to tiez trham pinzetou a priatel nevie nic uz 10rokov...da sa to vraj laserom odstranit ale na viac sedeni...a je to dost drahe.

dian8

Ahoj ja mam ten isty problem a riesim to tak ze hned len co sa objavi naznak chlpku tak si to oholim takze to nestihne dorast a frajer si to ani nevsimne ze nieco take mam takze nemyslim si ze je to az taky vazny problem,kazdy den si to ohol a mas po probleme,neviem ako by sa toho dalo zbavit na trvalo ale aspon takato rada.