Chlpky okolo bradaviek

mandy21

Vobec to nemusia byt hormonalne zmeny. Konzultovala som to s viacerymi lekarmi. Hovorili, ze je to geneticke, niekto ma skratka predispozicie na vyraznejsie ochlpenie tela. Robili mi aj hormonalne testy a boli v poriadku. a na lekarskej kozmetike mi povedali, ze hrozne vela zien tam s tym chodi, takze to vobec nie je nieco vynimocne

:)

Chĺpky na prsníkoch sú prejavom hormonálnej zmeny,netreba ich vytrhávať pinzetou ani holiť žiletkou,či veet tu dakto spomínal.Nechcete predsa,aby sa to zapálilo.Navštívte gynekológa a zverte sa mu s týmto problémom.Určite vám spraví aspoň hormonálne testy a poradí ako ďalej.

poliewoocka

ale nebude sa to zapalovat.a co veet?skusal dakto?Viete co mi poradila kozmeticka?Odfarbovanie peroxidom.Ony potom aj zoslabnu a budu poskodene-tie chlpky...

konvalinka

ahoj mam ten isty problem.ja som isla na laser ale po 4 sedeniach som viac nesla,koza okolo bradavky sa mi zapalila a zacala hnisat.bolo to velmi bolestive a dlho sa mi nezahojila lebo podprsenka ranu stale drazdila.teraz si trham pinzetou.

poliewoocka

dajte si to odstranit laserom.potrebnych je viac sedeni.rast chlpku mozeme laicky rozdelit na 3 casti:pripravna faza,aktivna faza a predpripravna faza kedy chlpok vypadne.Preto sa nepodari na prvy pokus odstranit vsetko naraz.Chce to cas a hlavne trpezlivost.A ze po pouzivani pinzety mate problemy?Nepomylili ste si bradavky s obocim?!