taká blbosť

Príspevok v téme: taká blbosť
kikulka

S priateľom sme spolu takmer 3 roky a v poslednim čase,asi 2 mesiace,je na mňa stále nasraný,ale nikdy mi nepovie prečo.A ja som pritom ani nič neurobila.Už mám toho fakt dosť,ale ľúbim ho,tak ho nechcem nechať,ale stále sa trápúiť a plakať kvôli nemu,no neviem....myslíte,že má inú?Alebo čo mu je?Asi to už je dosť otrepaná téma a veľa z vás sa nad tým ani nepozastaví,ale keď ssa nájde niekto s dobrou radou,tak budem rada.

kikulka

bobca,veď v tom je ten problém,keď sa ho spýtam,čo sa deje,tak buď povie nič,alebo sa zašneme hádať ani neviem o čom a o chvíľu odíde so slovami,že toto nepotrebuje počúvať...a zamknúť ho nemôžem,aby mi to musel povedať.Aj som mu povedala,že keď sa chce rozísť,tak mi to má povedať,nie som žiadna histerka a určite by som nerobila žiadne scény,ale radšej by som vedela,čo je vo veci.On na mňa pozerak,akoby mi šiblo,že čo trepem o rozchode,ale z toho jeho správania nie som ani trochu múdra

kniha

Kup si knihu od JOHN GRAY, Ph.D. - Mars a Venuša navždy spolu ako dosiahnuť, aby nám láska vydržala čo najdlhšie.

Tam najdeš odpovede, prečo sa tvoj priatel tak správa...

bobca

Kikulka pauzou nic nevyriesis,my sme mali aj pauzu (lebo on bol na dvojtyzdnovke) a vobec nam to nepomohlo.Skor by som povedala ze by vam prospel nejaky romanticky vikend,kde by ste boli sami dvaja,niekde na chate alebo tak,ze by ste nemohli odist jeden od druheho a museli by ste byt spolu,aj ked sa jeden z vas nastve. A ozaj jednemu nerozumiem-ked sa nastve a sa ho spytas co sa stalo,co ti odpovie?A ako to na to (na jeho nastvatie)reagujes ty?Lebo ja som zacala po nom vzdy kricat..a bola hadka.Ak ti nepovie,preco sa v danej chvili nastval,skus to vyhrotit,urob z toho riadnu hadku a nedovol mu aby odisiel a povedz mu ako ti ublizuje tym ako sa sprava.Pokial nie je flegmatik,bude musiet reagovat.Myslim si ze ta lubi.Len ludia akosu po tych troch rokoch prechadzaju krizou,lebo si uvedomuju vsetky tie drobnosti ktore im na partneroch lezu na nervy (a ktore predtym nevideli),ale to neznamena ze sa nelubia,len sa s tym musia vyrovnat.ale ako hovori moj priatel,ked som sa bala ze ma uz nelubi:Vies,ja ta nelubim,len som vzdy ked sa da stebou,ja som tu len tak,lebo nemam ine co robit.Keby som ta nelubil,tak som tu neni!!!

kikulka

tak akože dnes už je zasa všetko OK,usmieval sa ako slniečko a samozrejme mi povedal,že mu nič nebolo....asi si potrebujeme od seba oddýchnuť,aby som mohla v kľude porozmýšľať,ako ďalej

berenice17

ahojkaj moja,som rada ze si sa ozvala.No neviem ako to mate.Poviem ti len tolko ze ja som sa tiez s pritelom stele hadala a nakoniec si jedneho dna povedal dost a skoncil to .potom sa ku mne vratil ale treaz sa to opakuje.Neviem mozno sa raz ku mne vtrati...ale to je teraz jedno dolezite je aby ste do takejto fazy nedosli!myslis si ze ta naozaj lubi a nechce s tebou skoncit?rozpravali ste sa niekedy o rozchode?aky ma na to nazor?nepovedal ti v poslednom case ze "si nevie bez teba zivot predstavit"alebo naopak nespomina ta v buducom zivote?

kikulka

ja neviem,čo robiť...nemám už na to nervy,včera bol OK,dnes sa už zas na mňa naštval a pre istotu zasa neviem prečo....neviem,či má toto ešte nejaký zmysel,ale ja už takto nevládzem,ale neviem si ani predstaviť,čo budem bez neho

crazynka:)

Kikulka, no drzim palce nech sa to vyriesi, lebo vidim ako ho velmi lubis. Najlepsie by bolo keby ste sa porozpravali, ale tak aby ozaj povedal preco je taky. Nema nejake problemy o ktorych ti nepovedal? Ludia su vtedy casto podrazdeni a nervozni....