Nepostaví sa mu - som zúfalá

Príspevok v téme: Nepostaví sa mu - som zúfalá
sofi123

caute mám priateľa 3 mesiace, problém je v tom, že ked sa milujeme, nepostaví sa mu, alebo počas sexu zlyhá. Neviem prečo to je, neviem čo mám robiť, nikdy som taký problém nemala, práve naopak, môj bývalý sa vzrušil už pri prvom bozku. On mi hovorí, že chyba nie je vo mne, ale v nom, že ho veľmi vzrušujem, je to dosť trápne o tom hovoriť, aj prenho, neviem či by bolo dobré, keby sme sa určitý čas nemilovali. Co mám spraviť

Ivanovic

Limi nestal mi uz asi dva roky ale tazko napisat presne ... tak som skusal tiez rozne veci doktorov lieky prirpavky ale az erozon mi zacal pomahat

Majsterko

limi ja som mal problem ze sa mi raz postavil raz nie a nebolo to sposobene stresom chodil som aj po lekaroch a pootom ako sa v alkoholovom opojeni vyrozpraval znamemu mi odporucil erozon

Limi

Kokos vkuse tu propagujete ten erozon max... ale mam velke pochyby ze to funguje.. a byt zavisly na tabletkach aby vobec fungovala erekcia? ,dost odveci nie?

unknow

niečo podobné sa deje aj somnou sám si ho postavim hockedy ale ked treba sex vtedy ani za boha .... ja si myslim ze je to vhlave stress atd... lebo ked som mal priatelku 3roky nemal som stým problem odkedy niesme spolu a vkuse to skúšam s inou niekedy to vijde a niekedy nie...tiež ma to sere

Gima

Čo je to oneskorená ejakulácia?

Je to stav, kedy muž potrebuje viac času na dosiahnutie sexuálneho vyvrcholenia a uvoľnenia spermii z penisu, aj napriek tomu, že si sex užíva. Jedná sa o dočasný alebo aj celoživotný problém, s ktorým zápasia muži po celom svete. Tento problém nastáva vtedy, ak muž nedokáže dosiahnuť orgazmus ani 20 minút po prieniku penisu do ženského lona.

Čo spôsobuje oneskorenú ejakuláciu?

Ejakulácia je komplikovaný proces, ktorý zasahuje do mozgu, nervov a svalov panvovej oblasti. Nervy posielajú signál z mozgu do svalov a hovoria im, kedy udržať a kedy uvoľňovať semeno. Avšak, keď nervy nekomunikujú správne, prenášané správy z mozgu nemusia byť svalom správne pretlmočené. Príčiny zlej komunikácie nervov:

ochorenie (cukrovka, skleróza multiplex,...)
starnutie
niektoré lieky (zvlášť tie, ktoré ovplyvňujú centrálny nervový systém) – lieky proti fajčeniu, proti depresií, lieky na vysoký krvný tlak
nízka hladina testosterónu
nízka hladina hormónov štítnej žľazy

Následky oneskorenej ejakulácie

Hoci by si niektorí mohli myslieť, že oneskorená ejakulácia znamená dlhé a náruživé milovanie, ktoré je príjemné aj pre daného muža, nie vždy je to tak. Zväčša muž v takomto prípade stráca záujem a túžbu, nakoľko je to psychicky vyčerpávajúce.

Mnoho mužov pociťuje stres z toho, že to dlhšie trvá a vplyvom toho telo produkuje viac hormónu adrenalínu. Tento hormón môže potom sťažovať dosiahnutie erekcie a tým ešte viac oddialiť ejakuláciu.
Ako liečiť tento problém?

Prvým krokom by mala byť návšteva urológa, najlepšie takého, ktorý sa špecializuje na sexuálne problémy. Hoci neexistujú žiadne špeciálne lieky na liečbu, lekár sa s vami môže o probléme dopodrobna porozprávať a zistiť, čo je skutočnou príčinou vášho zdravotného stavu.

Najdôležitejšie však je rozprávať o tom! Navštívte, poprípade aj so svojou partnerkou, sexuálneho terapeuta a rozprávajte o danej problematike. Terapeut vás môže napríklad naučiť spôsoby, ako ovládať stres a obavy pri sexe, aby ste situáciu ešte viac nezhoršovali.

Naivná xxx

Ja mám podobný problém s manželom (33), sme svojí už rok a sex sme nemali takmer tri roky kvôli tomu, že sa mu nechce postaviť... Stále dúfam, že sa to zmení a budeme mať babo, no len dúfam, že to nesú len moje falošné nádeje. čo mám robiť keď ho veľmi ľúbim???

bleg

Je tu plno hlúpych príspevkov, tak ešte raz, poviem ti, kde je skutočný problém a iné hlúposti ani nečítaj :) Je to všetko o jeho psychike, o jeho podvedomí, kde sa niečoho obáva a podobne a preto keď má prísť k sexu, tak sa mu proste nepostaví a rada nato? Hlavne trpezlivosť, treba sa o to stále pokúšať, však o nič nejde, nedávaj mu to najavo, že si sklamaná, proste ono to príde....iba sa tak maznajte spolu a skúšajte, a znova a znova a raz to vyjde a potom? Potom sa to zlomí a už bude všetko v poriadku :)