Nebaví ma už sex s manželom

[zruseny12]

ja sa mam tiez ok....tiez mam rada slniecko,aj vsetky rocne obdobia ja mam rada...inak,prave keby mal inu tak asi vobec sa nemijuje s tebou aspon ja si myslim...dnes idem preockovanie s dcerou,len cakam lebo este spi...

sexuš

mariaa : ahoj:-O, mam sa dobre, ja si nesťažujem až na toto čo tu riešime. Počuj no mna by nenapadlo že by mohol mať frajerku, som taká naivná, že si myslím že ked ja nie tak ani on. Musím si to trošku viacej všímať. Teším sa z počasia - milujem jar a leto, vlastne slnečno:-O a ty ako?

[zruseny12]

Ahoj sexus,no ja neviem...je to tazke radit...ale,podla toho co pises,asi ta ma rad...len nepozera na tvoje city/lebo keby ,ze ta nemal rad tak s tebou sa nebude milovat/ale hlada si inu...jaj tazko sa radi v takych veciach...skus skor sexuologa,tan by ti skor poradil...povies mu vsetko normalne po lopate atd.a on ma na to vselijake metody urcite...no ja som tiez nechapala vobec, preco sa kekso natahovali s radanou...preto som sa do nich ani nemiesala...lebo tam to zacalo uz skor...a mna nebavi citat prispevky a potom tam rozdelovat ludi...ja som len reagovala na keksou prispevok do tej temi zo srandy...ale potom som lutovala,ze som tam vobec pisala...inak,zeby sme si rozumeli ...mozno ano,mozno nie,to neviem...ale,myslim ze to bolo zbytocne co tam riesili...ale necham toho...inak ako sa mas?

sexuš

ahojte mariaa a keks, síce nechápem to ten chaos s tou radanou neviem o čo šlo, dufam, že je vsetko ok. Nemohla som sa dostať k Pc - teda nemôžem ked je doma asi tak. Ale ste fakt milí, počujte normalne sa mi spolu pácite, taku kavu ste si mohli dať:-O, by ste si rozumeli.No doma o ničom, ale neviem kekso myslis ze je normalne alebo aj ty mariaa proste mal narodeniny a ako darcek som si kupila take spodne pradla sexi ale aj na nosenie nic brutalne. A viete co mi povedal? ze som si ja kupila darcek ktory je pre mna a nanho som nemyslela a ked som si to obliekla ze akoze atmosfera vecer tak nic to s nim nespravilo a dal to dolu za minutku. No možno 2 ale nic. Ja neviem ale asi to neni dobre a neviem neviem. Ked to dam spatne tak toto mi vazne nevyslo - aspon v posteli nieeeeeee.:-(

aloe

sexuš:možno by nebolo od veci vyskúšať prírodný doplnok výživy, ktorý podporuje sexuálne funkcie,zvyšuje odolnosť a výkonnosť,je to kombinácia tzv.peruánskeho ženšenu s ďalšími 6-timi účinnými rastlinami,koenzýmom Q10.Napíš ak chceš:duratnakatka&zoznam.sk