hladam noveho gynekologa v BB

Príspevok v téme: hladam noveho gynekologa v BB
zuziacik24

Ahojte, nejdem sa rozpisovat, ale ide o to ze mam problem otehotniet a moja gynekologicka to proste neriesi. Som z Banskej Bystrice. Velmi chcem zmenit doktora, ale nechcem aby to bolo z blata do kaluze. Neviete prosim o nejakom dobrom gynekologovi ci gynekologicke v BB? Len nie Dr. Petrovicova...dakujem Vam vsetkym

zb3283

Ahoj.. ja by som ti odporucala MUDr. Vladimíra Zvaru, ordinaciu ma na striebornom namesti... v budove Slovenka na pevom poschodi... je dobry... mne vyliecil zapalove ochorenia.. ktore mi moj predchadzajuce gynekologicky vobec neriesili.... a lutujem, ze som k nemu nesla hned... lebo som sa hambila pred muzom... co sa tyka tvojho problemu... u nas v rodine ma dobre meno..chodime k nemu vsetky zeny z rodiny.. (od babiek az mladych kociek) pomohol aj mojej sestre.. aj sesternici pri babatku..obe mali problem otehotniet.. a ked aj otehotneli otehotneli obe potratili... teraz su obe tehotne... prirodzenym spôsobom... sestra je v 6.tyzdni... a sesternica ma teraz v maji rodit.. tak snad vsetko dobre dopadne... :-) Pan MUDr. Zvara je prisny.. aj zglbe..ked treba... ale o tom, ze je dobry svedci aj fakt,ze je u neho vzdy vela zien a preto sa u neho dlho caka, ale to cakanie sa oplati.. pripadne sa treba u neho objednat... osobne nepoznam, ziadnu zenu, ktora by s nim mala zlu skusenost... a nedam na neho dopustit.. ani ziadna ina zena v nasej rodiny... drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo... PS: keby nebolo MUDr.Zvaru, tak tu dnes nie som ani ja ani moja mamina... naozaj je to odbornik na spravnom mieste...