co mam robit???

Príspevok v téme: co mam robit???
berenice17

vcera som volala mojmu byvalemu priatelovi-rozisli sme sa asi tyzden predtym ako mal odist na maltu na 2 mesiace,teraz je mesiac co je prec,chvilu sme sa rozpravali a potom mi zacal vycitat rozne blbosti a nakoniec mi povedal ze mal nejaku inu zensku predtym ako odisiel-viem moze mi to byt jedno lebo spolu niesme ale strasne to boli a neviem ako dalej,dufala som ze sa este k sebe vratime.Kazdy mi hovori ze to nie je pravda a len si to vymyslel aby ma nahneval-ale preco mi takymto sposobom chce nieco vracat-som uplne na dne a neviem co robit

jaaaaa

ahoj, myslim ze priateli ti nechcu zle, neviem ci ti byvaly povedal pravdu alebo ta chcel nahnevat, ale keby mu na tebe zalezalo tak ako tebe na nom tak by sa takto nezachoval, vies keby slo len o to aby ta nahneval, to sa da aj inym sposobom...mala by si a neho zabudnut a zacat si zit svoj zivot bez neho, aj ked to nemusi byt take jednoduche ked ho mas este rada.ale ty to zvladnes, ako kazde ine dievca ktore si preslo bolestivym rozchodom, teda aj ja.a mozno este budes rada ze je to tak ako je.drzkaj sa :)